Pınar Aç Bitir Büyük Dilim Hindi Salam 20 X 60 G

75,00 ₺

Kars Kaz Yüreği 1 Kg

52,90 ₺

Kars Kaz Ayağı 1 Kg

29,90 ₺

Özel Kasap Kangal Sucuk 650 G

64,90 ₺

Kars Dana Köy Kavurma 1 Kg

134,00 ₺

Özel Kasap Kangal Sucuk 1350 G

115,90 ₺

Kaz Boyun Kanat 1 Kg

54,50 ₺

Kars Dana Kavurma 500 G

74,99 ₺

Kaz Taşlığı 1 Kg

57,90 ₺

Pınar Doyum Hindi Salam 700 G

24,95 ₺

Banvit Bi Dilim Piliç Salam 60 G

2,50 ₺

Özbek Dana Sucuk 500 G

44,90 ₺

Coşkun Çatal Sucuk 1 Kg

69,75 ₺

Şarküteri Ürünleri ve Fiyatları

Et ve süt ürünlerinin satıldığı bölümlere ve yerlere şarküteri denilmektedir. Şarküteri bölümü marketlerde, kasaplarda bulunur. Büyük buzdolaplarında et ve süt ürünlerinin sergilendiği ürünlerin sergilendiği yerlerdir. Şarküteri bölümünde et ve et ürünlerinin işlenmiş halleri bulunur. Et çabuk bozulacak bir ürün olduğu için etin ve mamullerinin bulunduğu şarküteri bölümü sık sık takip edilmeli. Bu kısım soğuk tutulmalı. Şarküteri ürünleri; sucuk, pastırma, sosis, salam, kıyma, tavuk, dondurulmuş bazı et ürünleridir. Güzelce paketlenmiş kahvaltılık veya akşam yemeklerinde afiyetle tüketilecek birçok ürün şarküteri reyonunda yerini alır.

Şarküteri Ürünleri

Özellikle kahvaltıların baş tacı sucuk ürünleri şarküteride yer almaktadır. Parmak sucuk, ışıl işlem görmüş sucuk, kasap sucuk, baharatlı, acılı veya acısız olacak şekilde birçok sucuk çeşidi şarküteri ürünleri arasında yerini alır.

Salam da yine sucuğa göre daha fazla işlem gören bir et ürünüdür. Pişirilmeden yenilecek şekilde üretilen salamın da birçok farklı çeşidi var. Açık kaldığı zaman veya uzun süre raf ömrü olmayan bir üründür salam. Bu sebeple hızlı tüketim sağlayan dilimlenmiş küçük paketlerde salamlar bulunmakta. Ayrıca hindi salam, sana salam, tavuk salam, fıstıklı salam, baharatlı veya baharatsız olmak üzere birçok farklı salam çeşidi piyasada satılmaktadır.

Tavuk ürünleri de yine şarküteri ürünleri arasında ilk sıradadır. Tüm tavuk, baget, but, kalçalı but, kanat, bonfile gibi birçok ürünü de şarküteri reyonunda görmeniz mümkündür.