Fiyat Aralığı

Marka

Beden / Numara

Renk

    Aramnıza uygun ürün bulunamadı. Lütfen yeni bir arama yapınız.
  • Açıklama
  • Diğer Kategoriler

Sebzelik

Çok yönlü bir kullanım aritmetiğine sahip olan ve hem mutfaklarda hem de yemek odalarında değerlendirilebilen sebzelik gereçleri taksitli ve kredi kartıyla ödeme olanaklarına ev sahipliği yapıyor. Çeşitlilik bakımından da bekleneni veren bu ürünler birçok farklı ihtiyaç ve talep doğrultusunda seçeneklere ayrılıyor. Görsellerden de incelenebilen sebzelikler birçok farklı mutfak ürünün dayanıklı bir şekilde muhafaza edilmesini sağlayan çok yönlü gereçlerdir.

Tekerlekli Sebzelik Ürünleri

Ahşap ve metal türleri bulunan tekerlekli sebzelikler bu kategorideki ilk ürünler. Daha dekoratif ve sağlıklı tercihler için ahşap olanları tercih edilirken, sağlamlık ve dayanıklılık arayışında olan müşteriler metal aksam bağlantılı sebzelikleri sipariş edebilirler. Dört ayrı katı bulunan bu gereçlerin her katı ayrı bir şekilde sınıflandırılarak pratik kullanımlara elverişli hale getirilebilir. Yer değiştirmek istenildiğinde tekerlekli mekanizması sayesinde bu sebzelikler rahatlıkla taşınabilir. Kullanım kılavuzunda kurulum görselleri yer almaktadır. Bu görselleri inceleyen müşteriler kurulumu dakikalar içerisinde gerçekleştirerek bu yeni mutfak araçlarını kullanmaya başlayabilirler.

Çekmeceli Sebzelik Seçenekleri

Mutfağında bulunan sebzeleri korunaklı bir şekilde muhafaza etmek isteyen tüm ev sahipleri çekmeceli olarak üretilen sebzelik modelleri arasından tercih yapabilir. Sert plastik madde kullanılarak imal edilen ancak kanserojen içermeyen bu ürünler hem pratik hem de ergonomik kullanımlar için idealdir. Tekerlekli olan modelleri gibi bu sebzeliklerde de dört ayrı kat bulunmaktadır. Bir kısmı sebzeler bir kısmı ise baklagil ve benzeri gıdalar için değerlendirilebilir. Hasır örgü modeli sayesinde rustik ve Vintage tarzında dekore edilmiş mutfakların genel dekorasyon bütünlüğüne direkt olarak uyum sağlar. Çekmeceleri çıkarılma özelliğine sahip olduğu için temizlikleri de aynı oranda kolay bir şekilde yapılabilir. Leke tutmayan bir yapıya sahip olan sebzelikler, mutfakta ve buzdolabında fazlaca yer kaplayan tüm gıdaların pratik bir şekilde saklanmasını olanaklı hale getiriyor. Renk seçimleri arasında beyaz ve kahve gibi karakteristik renklerin yanı sıra pembe, lila ve mavi gibi canlı alternatifleri değerlendirmek de mümkün.

Raflı ve Dikdörtgen Sebzelik Modelleri

Metal ve plastiği bir arada sunan dikdörtgen sebzelikler günün ve haftanın fırsatları kapsamında değerlendirilebilecek bir diğer ürün. Raflı sistemi sayesinde aranan sebzeler rahatlıkla bulunabilir. Yüksekliği ayarlanabilir ve 80 santimetreye kadar çıkarılabilir. Sadece mutfak ve yemek odalarında değil müsait olan tüm odalarda rahatlıkla tercih edilebilir. Dopel ambalaj adı verilen ve tamamen yeni bir koruma sağlayan özel paketleri ile birlikte sahiplerine ulaştırılmaktadır. Diğer sebzelik modellerinde olduğu gibi kurulumu son derece basittir. Krom kaplama detayları ile hem işlevsel hem de estetik bir ürün olarak değerlendirilme seçeneğine de sahiptir. Kredi kartı ile alışverişlerini noktalayan kişiler diledikleri takdirde 2 taksit olanaklarından faydalanabilirler. Ürünü kullanıp memnun kalan her alıcı online platformlarda bulunan ''tavsiye et'' ve ''yorum yap'' bölümlerine tıklayarak ürün hakkında yorum yapabilirler.

Paslanmaz ve Oval Sebzelik Türleri

4 yıllık garanti süresi ile bu zamana kadar imal edilen tüm sebzelik ürünlerinden daha uzun ömürlü olarak imal edilen bu mutfak gereçleri oval olarak beğenilere sunuluyor. Sallanan versiyonları da henüz yeni olsa da binlerce kişi tarafından takip listesine eklendi. Krom ve nikeli bir arada sunan bu sebzelik türleri 3 katlı sepetleri ve 5 mm çerçevesi ile balkonlarda ve teraslarda da rahatlıkla tercih edilebilir. Hava geçirgenliği üst düzey bir aritmetiğe sahip olan bu ürünler sebze ve meyvelerin haftalarca bozulmadan saklanmasını kolaylaştırmaktadır. Lalezar, süt mavisi gibi renklerin yanı sıra papatya biçiminde olan modelleri de çok satanlar listesinde yer alıyor.