Ürün Bulunamadı.

USB / Seri / Paralel Kablo Fiyatları

USB / seri / paralel kablo çeşitleri sayesinde bilgisayarlar üzerinden diğer cihazlara veri aktarmak mümkün hale gelir. Bilgisayarlardan cep telefonlarına, tabletlere veya yazıcı gibi diğer ekipmanlara veri aktarımına ihtiyaç duyulan durumlarla sıklıkla karşılaşılmaktadır. Özellikle atölyelerde, ofis ortamlarında ve internet kafe gibi alanlarda kablolara fazlasıyla ihtiyaç duyulur. Ofis ortamlarında yazıcılar, tarayıcılar ya da klavyeler bu kablolar sayesinde bilgisayarlara bağlanabilirler. Bu şekilde iş akışı yavaşlamaz ve istenen veriler bir yerden başka bir yere kolaylıkla aktarılabilir. 

Kablo Çeşitleri 

USB, seri ve paralel kablolar seçilirken öncelikli olarak belirlenmesi gereken şey kablonun kullanım amacıdır. Çoklu girişe sahip olan paralel kablo ürünler daha çok tarayıcı, monitör ya da yazıcı gibi cihazlara bağlanmak için kullanılırlar. Aynı işleve sahip USB kablo modelleri de mevcuttur. Önemli olan ayrım, seçilen kablonun güç seviyesinin ne olduğu ve bu seviyenin kişinin ihtiyacını karşılayıp karşılamayacağıdır. 

Tak – Çalıştır Özellikler ve Sıra Dışı Tasarımlar

USB, seri ve paralele kablolar günümüz standartlarında çok farklı renklerde ve şekillerde üretilebilmektedirler. Dikkat çeken ve farklı olan ürünleri kullanmayı sevenler sarı, pembe ya da mavi gibi renkli kablo modellerinden faydalanabilirler. Veri aktarımı sunan kablo çeşitleri herhangi bir sinyal kesintisi olmadan tüm işlerin yürütülmesine olanak sağlarlar. Birden fazla cihaza kolaylıkla bağlantı sağlamayı mümkün hale getirirler. Bu sayede hem bireysel alanlarda hem de iş yaşantısında sıklıkla tercih edilirler.