OWL LEATHER - PUHU PORTAKAL SİYAH DERİ TUTUN KESESİ

35% 347,00 ₺

224,00 ₺

Ücretsiz Kargo

OWL LEATHER - PUHU KAHVE CRAZY DERİ TUTUN KESESİ

32% 394,00 ₺

269,00 ₺

Ücretsiz Kargo

OWL LEATHER - LEO KAHVE CROCODİLE DERİ TUTUN KESESİ

32% 319,00 ₺

216,00 ₺

Ücretsiz Kargo

OWL LEATHER - PİERRE KOYU KAHVE BAĞCIKLI DERİ TUTUN KESESİ

37% 346,00 ₺

219,00 ₺

Ücretsiz Kargo

OWL LEATHER - PUHU DARK CRAZY DERİ TUTUN KESESİ

24% 389,00 ₺

296,00 ₺

Ücretsiz Kargo

OWL LEATHER - PUHU KOYU KAHVE DERİ TUTUN KESESİ

14% 346,00 ₺

296,00 ₺

Ücretsiz Kargo

OWL LEATHER - PUHU ASORTİ DERİ TUTUN KESESİ

40% 346,00 ₺

209,00 ₺

Ücretsiz Kargo

OWL LEATHER - LEO SARI DERİ TUTUN KESESİ

32% 319,00 ₺

216,00 ₺

Ücretsiz Kargo

OWL LEATHER - PUHU TARÇIN DERİ TUTUN KESESİ

37% 346,00 ₺

219,00 ₺

Ücretsiz Kargo

OWL LEATHER - PUHU KIRMIZI DERİ TUTUN KESESİ

37% 364,00 ₺

229,00 ₺

Ücretsiz Kargo

OWL LEATHER - LEO SİYAH DERİ TUTUN KESESİ

33% 329,00 ₺

219,00 ₺

Ücretsiz Kargo

OWL LEATHER - PUHU MAVİ DERİ TUTUN KESESİ

37% 364,00 ₺

229,00 ₺

Ücretsiz Kargo

OWL LEATHER - PUHU ANTRASİT DERİ TUTUN KESESİ

37% 365,00 ₺

229,00 ₺

Ücretsiz Kargo

OWL LEATHER - PUHU HAKİ YEŞİL DERİ TUTUN KESESİ

37% 364,00 ₺

229,00 ₺

Ücretsiz Kargo

OWL LEATHER - PUHU WAVY SİYAH CRAZY DERİ TUTUN KESESİ

25% 240,00 ₺

180,00 ₺

Ücretsiz Kargo

OWL LEATHER - PUHU SOFTY SİYAH DERİ TUTUN KESESİ

32% 324,00 ₺

219,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Owl Leather El Yapımı Pembe Deri Tutun Koyma Kesesi OWLTK-SF02

16% 397,00 ₺

334,00 ₺

Ücretsiz Kargo

OWL LEATHER - PUHU TARÇINİ DERİ TUTUN KESESİ

37% 365,00 ₺

229,00 ₺

Ücretsiz Kargo

OWL LEATHER - PUHU OKSİT SİYAH DERİ TUTUN KESESİ

35% 329,00 ₺

214,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Orjinal Kehribar Taşlı Gümüş işlemeli Sigara Ağızlığı

20% 142,80 ₺

114,24 ₺

Ücretsiz Kargo

OWL LEATHER - PUHU MÜRDÜM CRAZY DERİ TUTUN KESESİ

33% 396,00 ₺

264,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Orjinal Kehribar Taşlı Gümüş işlemeli Sigara Ağızlığı

20% 142,80 ₺

114,24 ₺

Ücretsiz Kargo

Sigara tiryakilerinin işlerini fazlası ile kolaylaştıran tabakalar tütün ve sarılmış sigara taşımaya daha konforlu hale getirmektedir. Tütünlerin paket içerisinde dağılmadan taşınmasına yardım eden ve gerekli durumlarda tütün sarmak için yararlanabileceğiniz, kaliteli sigara tabakası modelleri, paketli sigaraları tek tek yerleştirmek için oldukça idealdir.

Sigara aksesuarları arasındaki ağızlıklar ile sigaranın lezzetini artırıp içinize çektiğiniz zararlı maddeleri azaltabilirsiniz. Sigara içme zevkinizi artıran aksesuar çeşitlerinden yararlanarak keyifli bir içim elde edebilirsiniz. Sigara filtreleri ise farklı markaların üretmiş olduğu sigara modellerine de uyum sağlamaktadır.

Binlerce filtreyi bir arada saklayan paketler farklı sayıda ürün içeren alternatif seçenekleri ile ihtiyaçlarınıza uygun bir seçim sunmaktadır. Sigara tabası ve aksesuarları kategorimizde satın alacağınız sigara tabakası çeşitleri ile günlük yaşamınızda zaman kazanacaksınız.

Sigara Tabakası Modelleri

Deri, metal, plastik gibi maddelerden üretilmiş olan sigara tabakaları oldukça hafif ve kullanışlıdır. Tütün sarmak için üretilen tabakaları sipariş ederek sarma sigara hazırlamayı daha kolay ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca kağıt ve filtre gibi sigara sarmak için gerekli yardımcı elemanları da tabakanıza yerleştirebilirsiniz.

Geniş bir alan sağlayan ve korunaklı tasarımları ile göz dolduran metal tabakalar tütünlerinizi kuru tutmanıza imkan sağlar. Sigara tabakalarının küçük boyutlara sahip modelleri çantanızda ya da ceket cebinizde taşımanız için oldukça uygundur.
Canınız sigara içmek istediğinde zarif tasarımlı tabaka çeşitlerinden çıkaracağınız sigaralarla ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kısa ve uzun sigara tabakası modelleri arasından kullandığınız sigara türüne göre seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üzerinde farklı çıkartmaların yer aldığı tabakalar tasarımları ile de dikkat çekmektedir. En ve boy ölçülerini baz alarak ihtiyacınıza çözüm üreten sigara tabakaları ve aksesuarları arasında  dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Sigara Ağızlığı Çeşitleri Nelerdir?

Kalıcı filtrelere sahip ağızlıklar filtre değiştirerek zaman kaybetmenizi önleyerek kullanım konforu yaratmaktadır. İçtiğiniz sigaradan daha lezzetli bir tat almak ve zararlı maddeleri süzmek için sigara ağızlığı modellerinden yaralanabilirsiniz. Yedek filtreye gerek kalmadan ağızlıkların ahşap kaplama ile üretilen modellerine de göz atabilirsiniz.

Sarma sigaralar için de uygun genişliğe sahip ağızlık modelleri aracılığı ile hem fabrika ürünü sigaraları hem de el yapımı sigaraları rahatça içebilirsiniz. Hem ağızlık hem de filtreyi bir arada bulunduran paketlerle sigara keyfinizi artıran bu aksesuarlara uygun fiyat seçeneği ile sahip olabilirsiniz.

Sigara Aksesuarları

Sigara kullanırken tabakalardan, ağızlıklardan ve filtrelerden faydalanabileceğiniz gibi sigara hazırlamak için çeşitli makineler de kullanmanız mümkündür. Daha kaliteli bir sarma sigara elde etmek istiyorsanız kullandığınız tütünün size uygun olmasına ve tütünlerin tamamen kuru halde olmasına özen göstermelisiniz.

Sigara paketi satın almak yerine ev ortamında kolaylıkla sigara elde edebilmenizi sağlayan sigara sarma makinesi sayesinde daha ekonomik bir şekilde tütün tüketebilirsiniz. Sigara tiryakilerinin işlerini kolaylaştıran zippo çakmak modellerine de göz atabilirsiniz. Sigara kutuları arasında beğendiğiniz modelleri sipariş ederek sigaralarınızı kapaklı tasarımlar sayesinde güvenle saklayabilirsiniz.

Sigara Tabakası Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sigara tabakaları arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç önemli nokta bulunmaktadır. Bunların başında, sigara tabakasının tercih edilen sigara ile uyumlu boyutta olmasına dikkat etmelisiniz. Kullandığınız sigaranın boyutundan daha küçük bir sigara tabakası almanız halinde, sigaralarınız sıkışabilir ya da kırılabilir.

Sigara tabakası almadan önce dikkat etmeniz gereken diğer bir konu ise, sigara tabakası modeli olmalıdır. Pek çok farklı modelde sigara tabası üretilmektedir. Oymalı, desenli, üzeri baskılı, motifli ve  farklı renklerde seçenekler de mevcuttur. Bu motifler günümüz modasında, tutulan takımın amblemi, tuğra, yazı, marka amblemleri ve bayrak modelleridir.

Ayrıca işlemeli tabakalardaki desenler adeta halı desenleri gibi yörelere veya ekollere ait olabilirler. Bu durum en çok antika, eski tabakalarda görülmektedir. Bu işlemlerin tarihi anlamına ya da estetik ayrımına göre de tabaka seçimi yapabilirsiniz. İlgili alanlara ve zevklere göre seçilebilecek tabakaların yanı sıra düz, işlemesiz, renksiz tabaka modelleri de tercih edilebilir.

Sigara Tabakası Çeşitleri Arasında Seçim Yapmak

Eğer bir sigara kullanıcısı iseniz sigaralarınızın ezilmesi, tazeliğini kaybetmesi, tütünlerin dökülmesi gibi sorunları yaşamamak adına çeşitli sigara tabakası modelleri arasından zevkinize, tarzınıza ve bütçenize uygun sigara tabakası seçimi yapabilirsiniz. Lazımbana aracılığı ile birbirinden güzel sigara tabakalarını kolayca sepetinize ekleyebilir ve güvenle satın alabilirsiniz.