Mıknatıslı Kapak Sigara Tabakası Sarma Tutun Paketi Taşıma Kutusu

19,90 ₺

Manuel Sigara Sarma Makinası Tekli Tutun Dolum Tabaka Doldurma

22,41 ₺

Sigara Paketi Şeklinde Tabaka Sarma Tutun Taşıma Saklama Kutusu

19,90 ₺

Otomatik Slim Sigara Tabakası Mıknatıslı Tutun Kabı Taşıma Kutusu

24,90 ₺

Alüminyum Alaşımlı Sigara Tabakası Paketi Taşıma Saklama Kutusu

24,90 ₺

Elle Sigara Sarma Makinesi tekli Ağız

22,99 ₺

Suni Deri Sigara Tutun Kabı Puro Taşıma Tabakası Saklama Kutusu

22,90 ₺

Otomatik Kapaklı Slim Sigara Taşıma Kutusu Tutun Saklama Tabakası

18,90 ₺

İnce Uzun Slim Sigara Tabakası Tutun Saklama Paketi Taşıma Kutusu

22,90 ₺

Şarjlı Otomatik Sigara Tutun Sarma Dolum Doldurma Sarım Makinası

64,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Alüminyum Kasa Sigara Kutusu Yandan Basmalı Kapak Tutun Tabakası

29,90 ₺

7li Slim Sigara Tabakası Otomatik Jet Çakmaklı Tutun Kabı Kutusu

19,90 ₺

Jobon Otomatik Kendinden Çakmaklı Tabaka Sigara Tutun Kutusu

59,90 ₺

Ücretsiz Kargo

20li Metal Sigara Tabakası Desenli Tutun Kabı Saklama Kutusu

29,90 ₺

Paslanmaz Çelik 3 Katman Grinder Pipo Tutun Öğütücü Parçalayıcı

97,60 ₺

Ücretsiz Kargo

Mıknatıslı Kapak Sigara Tabakası Sarma Tutun Paketi Taşıma Kutusu

24,90 ₺

Metal Mıknatıs Kapaklı Paket Sigara Kutusu Taşlı Tutun Tabakası

22,90 ₺

Yandan Açılır Kapaklı Slim Sigara Kutusu Desenli Tutun Tabakası

16,90 ₺

20li Paslanmaz Çelik Sigara Tutucu Deri Tabaka Tutun Sarma Kutusu

34,75 ₺

Slim Sigara Tabakası Desenli Tutun Paketi Saklama Taşıma Kutusu

16,90 ₺

20li Paslanmaz Çelik Sigara Tutucu Tabakası Tutun Sarma Kutusu

29,90 ₺

20li Metal Sigara Tabakası Tutun Saklama Kutusu Baskılı Tabaka

29,90 ₺

20li Paslanmaz Çelik Sigara Tutucu Tabakası Tutun Sarma Kutusu

24,78 ₺

Metal Çevirme Kollu Grinder Pipo Sigara Tutun Öğütücü Değirmeni

118,20 ₺

Ücretsiz Kargo

Mıknatıs Kapak Tabaka Alüminyum Metal Sigara Paketi Tutun Kutusu

22,90 ₺

20li Metal Sigara Tabakası Tutun Saklama Kutusu Baskılı Tabaka

29,90 ₺

20li Paslanmaz Çelik Sigara Tutucu Tabakası Tutun Sarma Kutusu

24,78 ₺

Usb Jet Çakmaklı Slim Sigara Tabakası Tutun Taşıma Saklama Kutusu

49,90 ₺

3lü Sigara Tutun İçin Ağızlık Sarma Sigara Tutucu Duman Filtresi

19,90 ₺

Sigara tiryakilerinin işlerini fazlası ile kolaylaştıran tabakalar tütün ve sarılmış sigara taşımaya daha konforlu hale getirmektedir. Tütünlerin paket içerisinde dağılmadan taşınmasına yardım eden ve gerekli durumlarda tütün sarmak için yararlanabileceğiniz, kaliteli sigara tabakası modelleri, paketli sigaraları tek tek yerleştirmek için oldukça idealdir.

Sigara aksesuarları arasındaki ağızlıklar ile sigaranın lezzetini artırıp içinize çektiğiniz zararlı maddeleri azaltabilirsiniz. Sigara içme zevkinizi artıran aksesuar çeşitlerinden yararlanarak keyifli bir içim elde edebilirsiniz. Sigara filtreleri ise farklı markaların üretmiş olduğu sigara modellerine de uyum sağlamaktadır.

Binlerce filtreyi bir arada saklayan paketler farklı sayıda ürün içeren alternatif seçenekleri ile ihtiyaçlarınıza uygun bir seçim sunmaktadır. Sigara tabası ve aksesuarları kategorimizde satın alacağınız sigara tabakası çeşitleri ile günlük yaşamınızda zaman kazanacaksınız.

Sigara Tabakası Modelleri

Deri, metal, plastik gibi maddelerden üretilmiş olan sigara tabakaları oldukça hafif ve kullanışlıdır. Tütün sarmak için üretilen tabakaları sipariş ederek sarma sigara hazırlamayı daha kolay ve keyifli bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca kağıt ve filtre gibi sigara sarmak için gerekli yardımcı elemanları da tabakanıza yerleştirebilirsiniz.

Geniş bir alan sağlayan ve korunaklı tasarımları ile göz dolduran metal tabakalar tütünlerinizi kuru tutmanıza imkan sağlar. Sigara tabakalarının küçük boyutlara sahip modelleri çantanızda ya da ceket cebinizde taşımanız için oldukça uygundur.
Canınız sigara içmek istediğinde zarif tasarımlı tabaka çeşitlerinden çıkaracağınız sigaralarla ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kısa ve uzun sigara tabakası modelleri arasından kullandığınız sigara türüne göre seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üzerinde farklı çıkartmaların yer aldığı tabakalar tasarımları ile de dikkat çekmektedir. En ve boy ölçülerini baz alarak ihtiyacınıza çözüm üreten sigara tabakaları ve aksesuarları arasında  dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Sigara Ağızlığı Çeşitleri Nelerdir?

Kalıcı filtrelere sahip ağızlıklar filtre değiştirerek zaman kaybetmenizi önleyerek kullanım konforu yaratmaktadır. İçtiğiniz sigaradan daha lezzetli bir tat almak ve zararlı maddeleri süzmek için sigara ağızlığı modellerinden yaralanabilirsiniz. Yedek filtreye gerek kalmadan ağızlıkların ahşap kaplama ile üretilen modellerine de göz atabilirsiniz.

Sarma sigaralar için de uygun genişliğe sahip ağızlık modelleri aracılığı ile hem fabrika ürünü sigaraları hem de el yapımı sigaraları rahatça içebilirsiniz. Hem ağızlık hem de filtreyi bir arada bulunduran paketlerle sigara keyfinizi artıran bu aksesuarlara uygun fiyat seçeneği ile sahip olabilirsiniz.

Sigara Aksesuarları

Sigara kullanırken tabakalardan, ağızlıklardan ve filtrelerden faydalanabileceğiniz gibi sigara hazırlamak için çeşitli makineler de kullanmanız mümkündür. Daha kaliteli bir sarma sigara elde etmek istiyorsanız kullandığınız tütünün size uygun olmasına ve tütünlerin tamamen kuru halde olmasına özen göstermelisiniz.

Sigara paketi satın almak yerine ev ortamında kolaylıkla sigara elde edebilmenizi sağlayan sigara sarma makinesi sayesinde daha ekonomik bir şekilde tütün tüketebilirsiniz. Sigara tiryakilerinin işlerini kolaylaştıran zippo çakmak modellerine de göz atabilirsiniz. Sigara kutuları arasında beğendiğiniz modelleri sipariş ederek sigaralarınızı kapaklı tasarımlar sayesinde güvenle saklayabilirsiniz.

Sigara Tabakası Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sigara tabakaları arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç önemli nokta bulunmaktadır. Bunların başında, sigara tabakasının tercih edilen sigara ile uyumlu boyutta olmasına dikkat etmelisiniz. Kullandığınız sigaranın boyutundan daha küçük bir sigara tabakası almanız halinde, sigaralarınız sıkışabilir ya da kırılabilir.

Sigara tabakası almadan önce dikkat etmeniz gereken diğer bir konu ise, sigara tabakası modeli olmalıdır. Pek çok farklı modelde sigara tabası üretilmektedir. Oymalı, desenli, üzeri baskılı, motifli ve  farklı renklerde seçenekler de mevcuttur. Bu motifler günümüz modasında, tutulan takımın amblemi, tuğra, yazı, marka amblemleri ve bayrak modelleridir.

Ayrıca işlemeli tabakalardaki desenler adeta halı desenleri gibi yörelere veya ekollere ait olabilirler. Bu durum en çok antika, eski tabakalarda görülmektedir. Bu işlemlerin tarihi anlamına ya da estetik ayrımına göre de tabaka seçimi yapabilirsiniz. İlgili alanlara ve zevklere göre seçilebilecek tabakaların yanı sıra düz, işlemesiz, renksiz tabaka modelleri de tercih edilebilir.

Sigara Tabakası Çeşitleri Arasında Seçim Yapmak

Eğer bir sigara kullanıcısı iseniz sigaralarınızın ezilmesi, tazeliğini kaybetmesi, tütünlerin dökülmesi gibi sorunları yaşamamak adına çeşitli sigara tabakası modelleri arasından zevkinize, tarzınıza ve bütçenize uygun sigara tabakası seçimi yapabilirsiniz. Lazımbana aracılığı ile birbirinden güzel sigara tabakalarını kolayca sepetinize ekleyebilir ve güvenle satın alabilirsiniz.