Ürün Bulunamadı.

Sıvı Cila Fiyatları

Araçların ilk alındığı günkü gibi görünmesini isteyenler için sıvı cila en ideal çözümlerden bir tanesi. Araç dış yüzeyi yağmur, güneş, duman, hava şartları gibi etkenlerden dolayı zamanla parlaklığını yitirir. Bu parlaklığı geri getirmek ise sıvı cila uygulaması en kolay yöntemdir. Bu uygulama sonrasında araç üzerinde bulunan deformasyonlar giderilir. Cilanın en avantajlı tarafı ise kolay bir şekilde uygulama yapılabilmesidir. Uygun bir sünger ya da daha küçük alanlarda el ile bile cila sürülebilir. Dikkat edilmesi gereken tek nokta aracın cila uygulaması yapılacak bölümünün temizlenmiş olmasıdır. Yıkama sonrası araç tam olarak kuruduktan sonra cila aşamasına geçilebilir.


Sıvı Cila İle Kusursuz Parlaklık

Metalik boyalarda dahi kullanılabilecek sıvı cila çeşitleri araç üzerinde boyanın yıprandığı alanları kolay bir şekilde temizler. Boya öncesinde ise hasarların giderilmesi için kullanılabilir. Far camları için de sıvı cila uygulaması yapılabilir. Cila yüzeye sürüldükten sonra uygun bir bez ile silinir ve parlaklığının ortaya çıkması sağlanır. Mikro fiber özellikli bez kullanmak çok daha doğru bir sonuç verecektir.


En Uygun Cilaya Ulaşın

Aracınızın sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Sıvı cila ihtiyacınızı sitemizden kolay bir şekilde temin edebilir ve basit bir uygulama ile aracınızın yenilenmesini sağlayabilirsiniz. Online satın alabileceğiniz cila çeşitlerini 7/24 satın alabilirsiniz. Sipariş vermenizin ardından ödemenizi tamamlayabilir ve bundan sonra cilanızın adresinize ulaşmasını bekleyebilirsiniz.