Ürün Bulunamadı.

Soda makinesi, rahatça kendi gazlı içeceğinizi üretebileceğiniz bir elektrikli mutfak aletleridir. Yer kaplamayan özelliği ile soda makineleri evinizde mutfağın bir köşesinde ya da ofisinizde masanızın yanında size taze Sodalar hazırlayabilir. Kendi elinizle hazırladığınız sodaları güvenle içebilirsiniz. Dilerseniz farklı meyve aromaları ile kendinize meyve suyu, kola ya da maden suyu hazırlamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında tadına doyulmaz lezzetler sunan soda makinesi, Connax markası tarafından üretilmektedir. Dilediğiniz model ve renk seçeneği ise sizin tercihinize bağlı olarak değişmektedir.

Soda Makinesi Nasıl Kullanılır?

Her zaman, her ortamda ve dilediğiniz miktarda soda ya da gazlı içecek yapma imkanı sunan soda makineleri, kategorimizde dilediğiniz model ve renklerde mevcuttur. Herhangi bir elektrik enerjisine ihtiyaç duymadan, saniyeler içinde içeceğinizi elinize verir. Ürünle birlikte adresinize bir adet gaz tüpü de gelmektedir. Makinenin arka kapağı açılarak bu tüp yerleştirilir. Gaz tüpü ürünün içeriğinde gazlı içeceklerde kullanılan karbondioksit mevcuttur. 10 yıllık kullanım süresi mevcuttur. Tüpün bitmesi halinde gaz yenilenmesi yapılabilmektedir. Güvenle soda ve içecek üretmenize yardımcı olan tüp, 450 ya da 1000 ml olarak iki çeşittir. soda tüpü harici cihazın kendisi ve içeceği eklediğiniz pet şişe olmak üzere iki parçası vardır. Pet şişe de yerine yerleştirildikten sonra içine soğuk su konulmalıdır.

Bu su belirtilen hizaya uygun konulmalıdır. Daha sonra makinenin üst tarafında bulunan gaz düğmesine kısa aralıklarla basmaya devam etmelisiniz. Daha sonra ikinci düğmeye bastığınızda biriken gaz şişeye dolmaktadır. Böylece sodanız içilmeye hazır duruma gelmektedir. Dilediğiniz zaman pet şişenize su harici meyve aromaları ekleyerek meyveli sodalar ya da kolalar elde edebilirsiniz. Aromalı içecekler için aroma şurubunu şişede belirtilen şurup çizgisi seviyesine kadar doldurmalısınız. Sahip olduğunuz bir gaz tüpü 60 lt gazlı içecek üretmektedir. Biten tüp doldurularak tekrar kullanıma hazır hale gelebilmektedir. lezzetli sodalar ve aromalı içecekler üreterek bütçenize katkı sağlamak isterseniz soda makinesi tam size göre özelliklere sahip. Soda tutkunlarının bütçesine büyük ölçüde katkı sağlayacak olan bu makine evinizin baş tacı olacaktır.

Soda Makinesi Fiyatları

Farklı model ve renk seçenekleriyle kategorimizde sizlerle buluşan soda makineleri, aile bütçenize ve çevreye büyük oranda katkı sağlamaktadır. Özellikle marketlerden gelirken poşetlerde yer kaplayan şişe kalabalığına son vermektedir. Yıllık olarak üretmiş olduğu 60 lt gazlı içecek ile bütçenize katkı sağlamaktadır. Özellikle soda bağımlısı olanlar için ciddi anlamda katkı sağlayacak olan bu makineler, aynı zamanda çevre dostudur. Pet şişe atıklarının çevreye bırakılma ihtimali de böylece azalmaktadır.

Ülke ekonomisine de büyük oranda katkı sağlayan soda makinesi renk ve modele farklı fiyatlandırılmaktadır. Modeli, tipi hatta rengi bile fiyatın değişmesinde etkili olurken, arkasında bulunan tüpün büyüklüğü de oldukça büyük etkiye sahiptir. Çünkü bu ürün çeşitlerinde iki çeşit tüp mevcuttur. Birincisi 450 ml olan tüp çeşidi iken diğeri 1000 ml tüplerdir. Bu tüpler kişisel tercihinize göre bütçenize uygun olarak seçilebilir. Tüp fiyatları oldukça uygun olup bitmesi halinde değiştirme usulü ile kullanılabilmektedir.

Bir kere aldıktan sonra uzun yıllar soda ve gazlı içecek üretme imkanı sunan makineler, uygun fiyatlarla kalite standartlarına uygun olarak sizleri bekliyor. Soda makineleri bu kategorimizde kampanya ve indirim dönemlerine tabi olabilmektedir. Bu dönemlerde indirimlerden faydalanmak adına kategorimizi takip etmekte fayda var. Dilediğiniz model ve renge sahip olan bütçenize en uygun olan ürüne tek tıkla sahip olabilirsiniz. Üstelik kargo ücretsiz olup iade ve değişim hakkınız mevcuttur.