Fiyat Aralığı

Marka

Beden / Numara

Renk

0 Ürün Listeleniyor

    Aramnıza uygun ürün bulunamadı. Lütfen yeni bir arama yapınız.
  • Açıklama
  • Diğer Kategoriler

Spot

Yer kapladığı için avizelere ve büyük aydınlatma gereçlerine alternatif olarak üretilen spot ışıkları her türde yapıda kullanılma avantajlarına sahip. Doğrudan ama filtreli bir şekilde ışık vermeye yarayan bu aygıtlar son beş - altı yıllık periyotta hem Türkiye'de hem de dünya çapında sıklıkla satın alınıyor. İhtiyaca ve dekoratif zevklere göre birçok farklı çeşidi kataloglarda görmek ve buna göre bir seçim yapmak da mümkün.

Üstü Yuvarlak Olan Led Spot Armatürleri

Genellikle odaların tavanlarında kullanılan ve üst kısmı yuvarlak bir şekilde tasarlanan bu ürünler ışığın en doğal ve gün ışığına yakın halini yansıtmaktadır. Beyaz ışık veren bu aygıtların kasa ölçüleri en yüksek performansı verecek ölçüde yapılandırılmaktadır. 20 bin ile 30 bin arasında değişen saat ömrü ile birlikte bir kere satın alındıkları takdirde uzun vadede kullanıma açıktırlar. Hem kaliteli hem de tasarruflu ürünler ile yaşam ve çalışma alanlarını aydınlatmak isteyenler bu ürünleri sepete ekleyerek ücretsiz kargo seçeneklerinden faydalanabilirler.

Spot Işıklı Gömme Paneller ve Ürün Özellikleri

Güvenli kullanım derecelerine önem veren müşteriler uzun yıllardan beri spot ışıklı gömme panel ürünlerini tercih etmeye devam ediyorlar. Yangın korumalı olan bu sistemler ne kadar çalışırsa çalışsın ısınma yapmaz. Paket içeriğinde askı takımları da bulunuyor. Montaj işlemleri sayesinde pratik bir kullanım hacmi sunan bu askılar ile birlikte gömme paneller bahçeler ve dış yapılarda da herhangi bir tehlikeye mahal vermeden kullanılabilir. Her dekorasyon türüne uyum sağlayan nadide tasarım örnekleri ile birlikte bu ürünler yüzde seksen beş oranında tasarruf sağladığı için de her mekan için tercih edilebilir.

Spot Işıklı El Feneri Ürünleri

Diğer el feneri ürünlerine oranla daha fazla ışık geçirgenliğine sahip olan spot ışıklı el fenerleri uzun metreler boyunca aydınlanma ihtiyacını karşılamaktadır. Elektrikler kesildiğinde manuel olarak kullanılabilen bu ürünlerin koruyucu kılıfları da ücrete dahil edilmektedir. Şarj edilebilir ışıldaklar da bu kategoride yer alıyor. Üst kısmında yer alan tutamakları sayesinde bu ürünün seyyar olarak taşınması kolay bir noktaya taşınmıştır. Tercihe göre mavi, kırmızı ve sarı renkli plastik malzemelerden imal edilmektedir. Işık kademeleri ise 3 ayrı şablonda devreye sokulabilir. Kısık - orta ve yüksek ışık perdeleri ile birlikte her alanda kullanıma uygundur. Tamamen şarj edildiği takdirde 12 ile 16 saat arasında bir daha şarj edilmesine gerek kalınmadan kesintisiz olarak çalıştırılabilir.

360 Derece Dönebilen Ultra Lüks Spot Ürünleri

Yapısı ve tasarımıyla kamerayı andıran ve yaydığı kaliteli ışık ile birlikte müşteri memnuniyetini büyük oranda sağlayan ürünler bu kategoride yer almaktadır. Oynar başlığı sayesinde 360 derece dönüş gücüne sahiptir ve tüm mekanı aydınlatma avantajını elinde bulundurur. Siyah ve beyaz olmak üzere iki ana renkte üretimleri mevcuttur. 30 Watt'lık gücü ile üstün performans sağlayan bu ürünler öğle saatlerine kadar sipariş edildiği takdirde aynı gün kargoya veriliyor. Gün ışığının doğal aydınlığını tüm odalara yayan bu özel sistemler, uzaktan kumanda paneli ile birlikte kontrol edilebilir.

Çift Renkli Led Spot Panelleri

Spot ışık ürünlerinde de birden fazla renge ev sahipliği yapmak isteyen tüm müşteriler bu özel ürünleri son derece özel fiyatları ile birlikte alışveriş sepetlerine ekleyebilirler. 24 Watt'lık gücü ile birçok iç ve dış mekanın aydınlatılmasını randımanlı bir şekilde sağlamaktadır. Anahtarlı bir sisteme sahip olan bu ürünlerde mavi, beyaz ve sarı renklerini bir arada bulmak mümkün. Sıva üstü aydınlatma gereci olarak da kullanılan bu spot paneller sıva altı olarak da değerlendirilebilir.