Ürün Bulunamadı.

Sticker Saat Fiyatları

Dekorasyon açısından en çok kullanılan ürünlerden biri olan duvar saati çeşitli yerler de istenilen boyutlarda kullanılabilinir olmasından dolayı tercih edilir. Her duvara asılan ve çevreye farklı etkiler bırakan saatlerin en çok evler, iş yerleri ve okullarda kullanıldığını görülmektedir. Fakat günümüzde her alanda sokaklarda bile kullanılır haldedir. Saatlerin boyutları her şekilde üretilebilinir. Kullanılacak duvara göre istenilen boyutta saat kullanılabilir. 

Sticker Saatler Nerelerde Kullanılır?

Öncelik olarak mutfak ve salonlarda mutlaka olan saatler farklı konseptler ile karşımıza çıkar. Özellikle çeşitli renkler ve farklı kullanılan desenler ile birçok seçenek sunar. Saatlerin farklı modeller arayanlar için üretilen sticker olanları ise özellikle dar alanlar ve alternatif arayanlar için birebir uygun üründür. Sticker saat modelleri kolay olarak duvara yapıştırılan modellerdir. Farklı olarak yorumlanabilir. Saatlerin rakamları farklı yerlere koyulurken büyüklük ve küçüklük ayarlaması kolaylıkla yapılabilinir. Duvarın genişliğine göre ayarlanabilir olması en çok sevilen özelliklerinden biridir. 

Piyasadaki Çeşitlilik 

Sticker saatler klasik olarak üretilen ürün olmaktan çok uzaktadır.  Dijital ya da manüel olarak sticker olan saatler piyasada bulunur. Uzun soluklu olması açısından manüel olanları tercih etmek doğrudur. Bu saatler diğer saatler gibi kalem pil ile çalışır farklı ışıklı olarak olanları ise prize takmak gerekir. Kolaylıkla temizlenebilir ve bakıma ihtiyacı yoktur. Kolay sökülebilmesi sayesinde istenilen yere taşıma yapılabilinir. Yapışkanların kolaylıkla eriyeceğini düşünerek uygulama yapılmalıdır.