Suluboya S12 Big Size 12 Renk

44,99 ₺

Kadife Zilli Ayarlanabilir Kedi Boyun Tasması 22-30 Cm Lila+Suluboya Kelebekler Çelik Kaplama Künye

94,43 ₺

Ücretsiz Kargo

Suluboya Flamingo Defter A5 48 Yaprak

7,35 ₺

Suluboya Kedi Defter A5 48 Yaprak

7,35 ₺

Suluboya Yaprak Defter A5 48 Yaprak

7,35 ₺

Suluboya Uğur Böceği Defter A5 48 Yaprak

7,35 ₺

Carıoca 6 Renk Metalik Tempera Yıkanabilir Suluboya 25 Ml Ko026

50,86 ₺

Stokta Yok

Suluboya Fiyatları

Özellikle çocukların sıkça kullandığı boyama şekillerinden biri olan suluboya birçok sektörde de kullanılmaktadır. Sadece çocukların değil aynı zamanda yetişkinlerinde kullandığı bu boyalar pigmentler sayesinde su ile temas etmesi sonucu ortaya çıkan sıvı solüsyonun tuval ya da kâğıda sürülmesi ile yapılır. Islatılmış bir fırça yardımı ile yapılır, paletlerde boya karıştırılır ve kıvam alınca istenilen renk sürülerek boyama işlemi yapılır. Sulu boyaların özellikle çocuklar açısından kullanımı daha zordur. Kontrollü şekilde yapılmalıdır. Uzun süre sıvıya maruz kalan boyalar bozulur ya da çabuk biter, bu durum istenmediğinden dikkatli kullanım yapılmalıdır. Genellikle kendi kendine kurumaya bırakılır. Güneş altına ya da ısıtıcıya koymaya gerek yoktur. Yıkanınca hemen geçer. Elbiseler ve eller üzerinde iz bırakmaz.

Hobi Malzemesi Suluboya Çeşitleri

Yetişkinlerin özellikle resim boyama hobileri için kullandığı malzeme olan suluboya birçok şekilde kullanılır. Renklerin karıştırılması ile ara renkler oluşturulabilinir. Aynı zamanda aynı anda birden fazla rengin kullanımı kolaydır. Kendi özel paletlerinde 6-8-12-24 gibi renkler ile satılmaktadır. Genellikle ana renklerin olduğu 8li olanları çocuklar için yeterli olacaktır. Fakat geniş ve kapsamlı boyamalar için 24lük olanları tercih edilmelidir. 

Suluboya Kullanım Şekilleri

Suluboyaların farklı kullanım şekilleri vardır. Genellikle bu teknikler resim kurslarında öğretilmektedir. Bu ürünler fiyat olarak en uygun boyaların arasında yer alır. Her çocuk ve yetişkin sağlıklı materyallerden yapılmıştır. Güvenle kullanım yapılabilinir.