Tavan Lambası

Fiyat Aralığı

Marka

Beden / Numara

Renk

0 Ürün Listeleniyor

    Aramnıza uygun ürün bulunamadı. Lütfen yeni bir arama yapınız.
  • Açıklama
  • Diğer Kategoriler

Tavan Lambası

Lambalar arasında en çok dekoratif seçeneklere sahip olan tavan lambası modelleri mutfaklar, oturma odaları ve çocuk- genç odaları için özel olarak üretilmektedir. Hem sağlık hem de estetik ölçekleri müthiş bir uyum içerisinde sergileyen bu ürünler online platformlarda alıcılarla buluşuyor. Ürünlerin ışık kaliteli ve temel özellikleri arasında farklı seçenekler dikkat çekiyor.

Kaplumbağa Işıklı Tavan Lambaları

Çocuklar ve genç odaları için özel imalat seçenekleriyle satışa çıkarılan bu ürünler otomatik olarak kapanma avantajına da sahiptir. Bu özelliği kullanım kılavuzlarına bakarak pratik bir şekilde tatbik eden ebeveynler ürünün kalitesinden son derece memnundur. Çocuklar uyuduktan sonra ayarlanabilen zaman programlamaları sayesinde tavan lambaları yarım saat ile 2 saat arasında değişen ölçeklerde otomatik olarak kapanmaktadır. Bu, uyku kalitesini arttırdığı gibi enerji tasarrufu sağlanması açısından da önem arz etmektedir. Kaplumbağa motiflerinden oluşan tavan lambaları aynı zamanda odaların genel dekorasyonuna sevimli efektler eklemektedir.

Pille Çalışan Müzik Destekli Tavan Lambaları

Bebek odaları için tasarlanmış olan bu aydınlatma araçları aynı zamanda genç odaları için de uygulama alanına sahiptir. Pille çalışan ve müzik desteği de sunan bu ürünler aynı anda birçok modelin fonksiyonunu barındırmaktadır. Başta klasik müziği olmak üzere birçok farklı şarkı türüyle kaliteli bir uyku performansı sağlayan lambalar aynı zamanda gözü yormayan, perdeli bir ışıklandırma sistemine sahiptir. Ne kadar çalıştırılırsa çalıştırılsın hiçbir şekilde ısınma emaresi göstermez. Sırt kısmındaki açma düğmeleri ile kontrol edilebilen manuel bir ayar mekanizması vardır. Yeni çıkan müzik sistemli tavan lambalarının ise uzaktan kumanda ile çalıştırılması mümkündür. Peluş ve ABS plastik malzemelerinin nitelikli dokunuşlarıyla imal edilen bu ürünlerde yüzde kırka varan indirimler de söz konusudur. Müzik seçimleri uzaktan kumanda ile birlikte değiştirilebilir ve otomatik kapanma özelliği de bulunmaktadır.

Kalp Şeklinde Olan Romantik Tavan Lambaları

Yatak odaları için tercih edilebilecek bu ürünlerde öne çıkan renkler, parlement, kırmızı ve bordodur. Üzerinde ''I Love You'' yazan romantik efektli versiyonları ise hediyelik eşya olarak değerlendirilme ayrıcalığına sahiptir. Aynı zamanda tavana yansıtılan yıldızlar ile birlikte tavanı gökyüzü enginliğine kavuşturan bu modeller doğal ışık ve konforlu kullanım özellikleri ile son yılların en çok satan lambaları arasında saygın bir yere sahip. Renklerin otomatik ve yavaş bir akışkanlık üzerinden değiştiği bu çok yönlü ürünler özel kutlamalar için de ayrı bir aydınlatma gereci olarak değerlendirilebilir.

Arabalar İçin Kullanılabilecek Tavan Lambası Seçenekleri

Sadece ev ve ofis dekorasyonları ve aydınlatmaları için arabalar için de özel led ışıklı tavan lambaları satın almak mümkün. Toplam 12 adet led ışığından oluşan bu özel lambalar arabaların içini göz yormayacak şekilde aydınlatmaktadır. 1 adet sigorta tipi led adaptör ile birlikte satışa çıkarılan bu lambaların garanti süresi 2 ile 4 yıl arasında değişiyor. Hemen al ve sepete ek seçenekleriyle alıcılar bu ürünleri sipariş verdikten sonra aynı hafta içerisinde rahatlıkla montajını gerçekleştirebilirler.

Dalga Görünümüne Ev Sahipliği Yapan Tavan Lambaları

Kampanya dahilindeki bu tavan lambaları okyanus huzurunu evlere taşımak için ideal ölçüleri bir araya getiriyor. Mini projeksiyon lambası adıyla lanse edilen ve hem kurulumu hem de çalıştırma prensipleri son derece basit bulunan bu ürünler evin her odasında rahatlıkla tatbik edilebilir. 1 saat içerisinde otomatik olarak kapanma özelliği de bulunmaktadır. Özel filtre ayarları sayesinde mavi renkleri arasında ton ayarlamaları yapılabilir. Çok az yer kaplaması ve bir odadan bir başka odaya rahatlıkla taşınması da diğer ürün özellikleri arasında sayılabilir.