Ürün Bulunamadı.

Tebrik Kartı ve Posta Kartı

Tebrik kartı ve posta kartı bir dönemin popüler ürünleri arasında yer alsa da günümüzde de hala kullanımı olan kartlardır. Yılbaşı, bayram, düğün, kutlama gibi özel organizasyonlar için tercih edilen bu kartlar her türlü iyi dileğin yazılması ve ulaştırılması açısından son derece modern bir kullanıma sahiptir. Genelde yılbaşı için tercih edilen kartlar birçok farklı renk ve model seçenekleri ile bulunur. Set olarak satılan tebrik kartları kart ve zarf halinde satılır ve notun yazıldığı kart zarfın içerisine konularak kullanılır. Ailelerin ve akrabaların birbirlerine değer verdiklerini gösteren bu kartlar kopmayan aile b ağlarının ne kadar sağlam olduğunun da bir göstergesidir.

Tebrik Kartları ile Uzak Mesafeler Yakına Gelir

Uzak akrabalar ve ulaşım sorunu yaşayan yakınlar tebrik kartları ile uzak mesafeleri en aza indirir. En yoğun sevgi cümleleri kartlar üzerine yazılarak posta yolu ile sevilen insanlara ulaştırılır. Posta için oldukça rahat olan bu yol uzak akrabaların özel günlerde yakınlaşması açısından oldukça önemlidir.

Kaliteli Karton Baskı Posta Kartları

Posta ve tebrik kartları sert kartondan üretilir ve oldukça dayanıklıdır. Parlak kapak ile yapılan baskılar kartların hoş bir görünüm kazanmasını sağlar. Her amaç için birbirinden farklı baskıya sahip kart modellerinden zevke göre tercih edilecek kart amacına uygun olarak doldurulduktan sonra posta yolu ile iletilebilir. Simli ve resimli kartların farklı ebatları mevcuttur.