Ürün Bulunamadı.

Termofor ve Isıtma Ürünleri Fiyatları

Termofor ve ısıtma ürünleri hayatın her anında ihtiyaç duyulabilecek ürünlerdir. Her evde bulunması gereken sağlık ürünleri acil durumlar karşısında oldukça etkili bir performans sağlar. Soğuk kış günlerinin en büyük yardımcısı olan sıcak su torbaları ısınmaya yardımcı olması nedeni ile sıklıkla tercih edilir. Sıvıyı kaçırmayan özel dokusu sayesinde güvenle kullanılabilir. Aşırı soğuk ortamlarda vücudun ısısını korumak amacı ile rahatlıkla tercih edilebilir. 

Silikon El ve Ayak Su Torbaları

Sıcak su torbaları özel silikon malzemeden üretilmiştir. Bu nedenle el yakmaz.  Termofor özelliği sayesinde içerisine konan suyun uzun zaman sıcak kalabilmesini sağlar. Sızdırmaz yapısı ve güvenlikli kapağı sayesinde patlama ve yırtılma gibi problemler yaşanmaz. Kolay tutulabilir şekli her ortamda güvenli kullanım sağlar. Haznesi oldukça geniştir ve ihtiyaca göre maksimum düzeye kadar su doldurulabilir.

Koruyucu Kılıflı Isıtma Ürünleri

Kılıflı sıcak su torbası koruyucu kılıflar ile satışa sunulmaktadır. Farklı olmayı sevenler için birçok farklı model ve desen seçeneği bulunur. Beğenilen sıcak su torbaları online satış seçenekleri ile tercih edilebilir. Güvenle gerçekleşen alışveriş hızlı teslimat seçenekleri ile kısa sürede alıcıya teslim edilir. Uygun fiyat kapsamında yer alan birçok indirim fırsatı, ürünlerin daha uygun fiyata satın alınmasında oldukça etkilidir.  Ürünler arasında yer alan ücretsiz kargo seçenekleri de ürünlerin tercih edilmesinde oldukça önemli bir etkendir.