Avon Attraction Traş Sonrası Losyonu 100 Ml 2 Adet

29,25 ₺

Ücretsiz Kargo

Arko Tıraş Kolonyası Gold 250 Ml & Tıraş Köpüğü Cool 200 Ml

19,75 ₺

Ücretsiz Kargo

Iraş Sonrasi Losyon 125 Ml

205,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Avon Luck Erkek Tıraş Sonrası Edc 100 Ml

19,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Full Speed Tıraş Sonrası Edt Tıraşını Parfümünün Kokusuyla Tamam

39,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Pitralon classic 100 ml after shave

40% 149,00 ₺

89,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Farmasi 1111061 Shooters Man After Shave Balm Balsam 150 ML

26,85 ₺

Ücretsiz Kargo

Avon Full Speed Turbo 3In 1 Nemlendirici Tıraş Sonrası Krem 50 Ml

44% 42,95 ₺

23,95 ₺

Ücretsiz Kargo

tonino lamborghini 100 ml after shave

50% 299,00 ₺

149,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Farmasi 1111061 Shooters Man After Shave Balm Balsam 150 ML

21,85 ₺

Ücretsiz Kargo

Farmasi 1111071 Shooters Man After Shave Balm Balsam 100 ML

16,85 ₺

Ücretsiz Kargo

Farmasi 1111071 Shooters Man After Shave Balm Balsam 100 ML

23,85 ₺

Ücretsiz Kargo

Avon Full Speed Tıraş Sonrası Edt 100 Ml 2 Adet

49% 70,00 ₺

35,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Avon Elite Gentleman Traş Losyon 100 Ml 2 Adet

61% 94,00 ₺

36,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Avon Elite Gentleman Tıraş Sonrası Edt Losyon 100 Ml

67% 67,00 ₺

21,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Avon Full Speed Traş Sonrası Edt 100 Ml

41% 37,00 ₺

21,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Avon Care Men Traş Sonrası Balmı

57% 34,00 ₺

14,50 ₺

Ücretsiz Kargo

s.oliver men 50 ml after shave

40% 149,00 ₺

89,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Ali Bıyıklı Kalem Kan Taşı 12 Adet

39,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Tıraş Sonrası Cilt Şapı Berber Kuaför Ürünü 4 Adet Birden

29,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Tıraş sonrası ürünler cilde birçok yönden bakım sağlar ve günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu kişisel bakım ürünlerini kullanmak aynı zamanda tıraş olmayı daha keyifli bir hale getirmektedir. Günümüzde buna yönelik olarak üretilen çok sayıda ürünün olması, geniş alternatifler sunmaktadır.

Tıraş Sonrasında Hangi Ürünler Kullanılır?

Tıraş olma sırasında cilt, her ne kadar özenli olunsa da yıpranır. Tıraş bıçağı kullanımı cildi tahriş eder. Üstelik tıraştan sonra sakalların yeniden çıkması sırasında bu tahriş olma durumu daha da artabilir. Bunların engellenmesi için öncelikle cildi yumuşatan ve nemlendiren bir bakım yapılması gerekecektir. Bunun için üretilen jeller, kremler, cildin ihtiyacı olan nemi almasına yardım ederler. Ayrıca tahriş durumunun oluşmaması için cildi yatıştıran özelliklere sahiptirler.

Tıraştan sonra kullanılan başka bir bakım ürünü de tıraş losyonudur. Bazen tıraş kolonyası adı altında da satışa sunulan bu tür bakım malzemeleri, cildin ferahlamasını sağlarlar. Ayrıca tıraştan sonra iyi hissetmek, hoş kokmak için de ideal bir kullanıma sahiptirler.

Sakallar bazı durumda seyrelebilir, dökülebilir, eskisi kadar güçlü ve sağlıklı görünmezler. Tıraştan sonra kullanılan tıraş serumları, bu tür sorunların giderilmesini hedeflerler. Bu açıdan tıraş serumlarının da tıraş sonrası ürünler arasında değerlendirilmesi söz konusudur.

Tıraş Sonrası Ürünler Nasıl Özelliklere Sahip Olmalıdır?

Kozmetik bakım ürünlerinde aranılan ilk özellik, bunların sağlıklı şekilde üretilmiş olmalarıdır. Formüllerinde insan sağlığı için zarar teşkil edecek hiçbir malzemenin kullanılmamış olması esastır. Ayrıca gereken klinik testlerden geçirildikten sonra satışa sunulmaları değerli bir niteliktir. Bu konuda üretilen ve satışa sunulan ürünler, gereken standartlara sahip olduğunu kanıtlayan belgelere ve izinlere de sahip olmalıdır.

Günümüzde piyasada bulunan erkek tıraş ürünleri, bazen tamamen bitkisel ve doğal ürünlerden de elde edilebilmektedir. Bunlar özellikle alerjik bünyeye sahip olan kimselerin rahatça kullanmasına yönelik şekilde tasarlanırlar. Ayrıca alerji durumu ağır boyutlarda olan kimseler için özel olarak geliştirilen antialerjik ürünler de bulunmaktadır. Seçilecek olan tıraş bakım malzemelerinin yumuşak bir formüle sahip olması, yüksek bakım sağlaması, ambalajının kolay kullanmaya ve taşımaya imkan vermesi, ayrıca içerisinde bulunan ürünü gerektiği gibi koruması beklenen niteliklerdir.

Tıraş Sonrası Kullanılan Ürünlerin Avantajları Nelerdir?

Sürekli olarak tıraş olmak, cildi yorar. Tıraş sırasında kullanılan köpük ve benzeri ürünler, bir süre sonra cildi kurutabilir. Hatta buna bağlı olarak cilt üzerinde sivilce oluşumları, kızarıklık gibi istenmeyen haller meydana gelebilir. Tıraştan sonra kullanılan bakım ürünleri, tüm bu sorunların oluşmasını engelleyen etkilere sahiptir. Düzenli olarak bu bakım malzemelerini kullanan kimselerin ciltleri her zaman pürüzsüz, aydınlık ve sağlıklı görünecektir. Bunun dışında tıraştan da beklenen performansın elde edilmesi sağlanacaktır. Tıraş sonrasında yeniden uzamaya başlayan sakalların daha yumuşak ve rahatsız etmeyen bir şekilde çıkmasının sağlanması, bu ürünlerle mümkün olabilir. Hatta sakallarına şekil vermek isteyenler, bunu elde edebilmek için sakal serumları ile daha güçlü, gür, sağlıklı sakallara kavuşabilirler.

Tıraş Sonrası Ürünlerin Fiyatları Pahalı Mıdır?

Birçok kimsenin tercih ettiği tıraş sonrası ürünler genel olarak uygun fiyatlara sahiptir. Bunun için belirlenen fiyat aralığı ürünlerin ait olduğu markalara ve ürünün içeriğine göre değişiklik göstermektedir. Bu ürünlerin tek kullanımda hayli az miktarda kullanılsalar dahi, gereken etkiyi sağlamaları, alınan bir ürünün uzunca süre kullanılması anlamına gelmektedir. Bu durum göz önünde bulundurulursa, ürünlerin fiyatlarının oldukça uygun olduğu kanısına varılacaktır. En uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli tıraş sonrası bakım ürünlerini bu kategori başlığı altında inceleyebilir ve dilediğiniz tüm ürünleri güvenle sipariş edebilirsiniz.