Lightning To 3.5 Aux Audio Kablo Kontrollü Aux Kablo (Tak Çalıştır) 1 Metre 336X

59,99 ₺

Hafıza Kart Okuyucu Subzero Ca26 (Renkli)

19,99 ₺

Usb Sd Çevirici Modül Fiyatları

Ses ve görüntü teknolojisinde kullanılan birtakım cihazlar vardır. Usb sd çevirici modül seçenekleri de bunlardan biridir. Her türlü telefon, tablet ya da pc’ye uyum sağlayan çeviriciler son derece işlevsel ürünler arasında yer alıyor. Kullanımı çok basit olan bu ürünler şık tasarımlara sahiptir. Kullanışlılığı çok yüksek ürünlerdir ve farklı modelleri bulunabilen oto ses ve görüntü sistemleri arasında yerini alıyor. Model seçeneği en geniş ürünler arasındadır. 

Powerway Araç Kiti Kulaklık Türleri

Araçlarda bluetooth ya da usb girişi bulunmuyorsa kulaklık kitleri çok fazla kullanılan ürünlerdir. Bu ürünlerin kullanılabilmesi için araçlarda mutlaka aux girişinin bulunması gerekiyor. Eğer araçta aux girişi var ise araçlara bu cihazları bağlayarak cep telefonundan ya da diğer bluetooth özelliği olan cihazlardan müzik dinleme imkânı elde edebilirsiniz. Aynı zamanda bu cihazlar ev ya da iş yeri ortamında aux girişli olan tüm cihazlarda kullanılabilme özelliğine sahiptir. Çok işlevsel olan cihazların kullanımı da son derece basittir. Dahili mikrofonu bulunan bu ürünler telefonunuz çaldığında da yine kişilere görüşme yapabilme imkanı sunmaktadır. 

Usb Sd Çevirici Modüllerin Temini

Müzik dinlemeyi seven insanların araçlarında sıkça kullandıkları cihazları temin etmeleri artık son derece basittir. Bu ürünler sayesinde istediğiniz yerde istediğiniz müziği dinleme imkânı elde edebiliyorsunuz. Ürünler online satış platformları üzerinden temin edilebilmektedir. Aynı zamanda aynı gün kargoya verilen ürünler kapıda da teslim ediliyor.