Vantilatör

Fiyat Aralığı

Marka

Beden / Numara

Renk

    Ürün Bulunamadı.
  • Açıklama
  • Diğer Kategoriler

Vantilatör

Vantilatörler yaz aylarında yükselen hava değerleri, en etkili şekilde serinleme çözümlerinden biridir.Vantilatörler, yenilenen özellikleri ve hava akışını sağlayan farklı işlevsellikleri ile bunu başarmaktadır. Siz müşterilerimiz için kategorimizde pek çok markanın yüzlerce ürün tipine yer vermiş durumdayız. Uygun olan ve gereken beklentiyi karşılayan seçeneğini hemen kapsamlı araştırma yaparak keşfedebilir ve seçebilirsiniz.

Farklı ve Kullanımı Etkili Vantilatör Modelleri

Kullanım sahasına göre değerlendirilebilen ürünler, bol çeşidiyle kişileri memnun kılmaktadır. Eğer iş yerinde performans alma amacınız varsa, endüstriyel alanlar için tasarlanan sanayi tipi vantilatörlere rağbet edilebilir. Genel olarak evlerde belli bir gölgenin sıcak hava dengesini bozmak üzere dizayn edilmiş ayaklı vantilator çeşitleri de en çok satılanlar arasındadır. Ürünün hava akışında etkisi olan ve farklı hız seviyeleriyle dönen kanat sayıları farklı olabilir. 3, 5 ya da 7 kanat gibi modelleri serinletilecek ortamla doğru orantılı alınmalıdır.

Yer kaplamasını istediğiniz bir ürünle eksikleri gidermek de muhtemeldir. Bu nedenle duvara monte edilen daire şeklinde vantilatörler satın alınmalıdır. Pratik kullanım fonksiyonuyla memnun kalacağınız şıktır. Bu tip gereçlerin sadece sabit bir yöne çalışmasının yanında, 180 derece hareket edebilme durumundan da istifade edilebilir. Kanatlarının dönme hızı ayarlanan, 1.2,3,4 ve 5 gibi dereceleri olan çeşitlerine dair de karar verilebilir. Eğer sıcak günlerde masa başı bir iş yapıyor ve adeta bunalıyorsanız, serinlemek elzemdir. Taşınabilir ve masa üstüne koyulabilen mini opsiyonlarıyla da yeterli hava değişimi sağlanabilir. 

Tasarruf Edici Özellikli Vantilatörler

Ürünlerin genellikle kablosu bulunmaktadır. Elektrik desteğiyle çalışmaları, enerji tüketimini de etkileyebilir. Ancak teknolojinin gelişen yönü daha düşük enerji harcayarak modelleri piyasaya çıkarmıştır. Sitemizin bu kategorisinde A sınıf diye nitelendirdiğimiz türlerle beklentiler giderilebilir. Şayet gün boyu aktif olarak çalışacak ve uzun soluklu kullanacağınız vantilator almanız icap ediyorsa bu detaya da özen gösterilebilir. Avantaj yaratacak bir diğer durum ise pervanesiz tiplerin de tasarrufu beraberinde getiriyor olmasıdır. Kaldı ki bu tarz vantilatörler kullanım yönünden de daha güvenilir sınıfta bulunmaktadır. Hava soğutucularda dair maddi anlamda size külfet getirmeyecek olanlarını keşfetmek, içinizin rahat etmesinde de rol oynayabilir. Acele etmeden en ince ayrıntısına kadar model kıyaslama yapmak yarar getirebilir. Bunun ötesinde müşterilerin çeşitlere dair verdiği puanları irdeleyebilirsiniz. Aldıkları bir ürüne dair yazdıkları objektif yorum ve görüşleri de okuyabilirsiniz. Aklınızda bulunan soru işaretlerinin gitmesi de bu sayede başarılabilir. 

Yeni Model Vantilatör Fiyatları

Üst düzey teknolojili ve teknik donanıma sahip opsiyonlar ve daha basit niteliklerle satışa çıkan vantilator seçenekleri gözünüze çarpacaktır. Örneğin iyonizerli ve soğuk buharlı çalışan bir modelle, masa üstüne koyulacak vantilatörün arasında elbette ciddi fiyat farkı olacaktır. Uzaktan kumanda edilebilen, zaman ayarıyla çalışan ve tahminlerin ötesinde sonuç alınan cihazlara ayrılması gereken bütçeler yüksektir. Kule tipi, ayaklı fan gibi tasarım durumları da miktarları değiştirmektedir. Markaların bu kategoride geçmiş deneyimleri ve sektör tecrübeleri de ücretlerin farklılığında rol oynamaktadır.

Vantilatörler için verilen servis hizmet güvencesi ve garanti yılı gibi başlıklarla da doğrudan etkileyen opsiyonlardır. Yeni nesil 360 derece dönebilen, robot kafa çeşitleri de meblağ üzerinde uçurumlar yaratabilir. Sizde ne kadar bir alan için kullanacağınızı ve hangi modelin yetebileceğini tespit etmelisiniz. Sitemiz, bu ürün yelpazesinde daima aradığınız fiyat aralıklarında vantilatörler bulmanızı garanti etmektedir. Filtreli bir arama yaparak hemen karşınıza yüzlerce alternatifin çıktığına şahit olabilirsiniz. Kaliteli, kusursuz ve daima yüzünüzü güldüren alışverişleri sizde bizimle gerçekleştirin ve her şeyin yolunda gitmesini başarın.