Ürün Bulunamadı.

Ayna Modelleri ve Fiyatları

Ayna herkesin sıklıkla kullandığı bir dekoratif üründür. Hatta öyle ki insanlar gün içinde sık sık aynaya bakma ihtiyacı duyarlar. Aynalar üzerine gelen ışığı kullanarak görüntüyü yansıtır. Bu cam sırlanarak karşısına düşen görüntüyü olduğu gibi yansıtır. Aynalar yalnızca karşısına geçip hazırlanmak için değil, dekorasyon yapmak amacıyla da kullanılırlar. Duvara asılan bir ayna mekâna bambaşka bir atmosfer katabiliyor.

Herhangi bir ortama derinlik katmak için ya da ortamı daha canlı göstermek için ayna kullanılır. Çünkü ayna ışığı direk çektiği için doğal olarak etrafı daha aydınlık gösterecektir. Boydan boya tüm duvarı ayna ile kaplamakta faydalı olacağı gibi boy aynası da sıklıkla tercih edilir. Özelikle otel, restoran, kafe, mağazalarda ve düğün salonlarında kullanılır. Tabi evde de değişik modellerde aynalar kullanılır. Salonda, antrede, yatak odasında ve banyoda ayna olmazsa olmaz ürünler arasında yer alır.

Ayna Çeşitleri ve Kullanım Alanları

Çok farklı tasarımlarda ve boylarda ayna modelleri bulunmaktadır. Cep aynası, boy aynası makyaj aynası, dekoratif ayna gibi modeller oldukça ilgi çekicidir. Dekoratif aynalar duvara yapıştırmalı bir biçimde kullanılır hatta saatli ayna modelleri de dekorasyon için çok iyi seçenekler arasında yer almaktadır. Özellikle salonlarda geniş duvarlarda daha fazla tercih edilir. Tavan aynaları da duvar aynaları kadar çok tercih ediliyor. Fotoğraf çerçevelerinde de dekoratif aynalar çok sık gösteriliyor.