Xbox 360

0 ürün mevcut.

Xbox 360 yeni nesil jenerasyon üretimi ve Microsoft’un son sürüm piyasaya sunduğu yüksek bir donanıma sahip oyun konsoludur. Günümüzde farklı özellikleri ile modelleri altında tercih etme imkanı sağlayan ürün, gelişmiş teknolojisi ve ara yüzü sayesinde kesintisiz oyun zevkini evlere getiriyor. Özellikle yumuşak doku akışı ve HDR teknolojisi ile özel bir parlaklık kontrastı sağlayan xbox 360, sizlere gerçek bir oyun deneyimi sunuyor. Video Media Center olarak kullanım imkanı veren ürün, bunun için IR kumandasında özel kontrol butonları da yer almaktadır.

Bütün özellikleri bir araya getirdiğiniz zaman sizleri oyun ve eğlence dünyası açısından model muhteşem kapılarını aralıyor. Üstelik sağlanan üstün donanımın yanı sıra görsel açıdan da ince çizgilerle modern çağı yakalamış tasarımı, birbirinden farklı renklerle tercih imkanı veriyor. Önceki modellerde olan ve sisteme yük bindiren API, aygıt sürücüsü; değiştirilebilir ara yüzü gibi seçenekler bu modelde yer almıyor. Böylece çok daha hızlı ve güçlü oyun performansı sağlanırken, daha yüksek düzeylerde verim imkanı elde edilebilmektedir.

Kaliteyi Tatmak ve Eğlenceli Bir Zaman Geçirmek İçin Xbox 360

Yumuşak dokusu ile kesintisiz bir akış sağlayan xbox 360, yüksek çözünürlükteki netliği, en uzak noktalardaki gölgelendirme çözünürlüğüyle oyunlarda kusursuz bir deneyimi sağlıyor. Ayrıca koyu ve açık renkler arasındaki kontrastı sağlayan HDR özelliği sayesinde, asıl gerçekçiliğin nasıl bir deneyim sunduğuna çıplak gözlerinizle şahitlik edebilirsiniz. Oyun keyfini doyasıya yaşamak ve sevdiklerinizle gerçekleştireceğiniz değerli zamanınızı daha özel kılmak için, doğru ürüne baktığınızı söyleyebiliriz.

Eğlencenin dibine vurabileceğiniz ve arkadaşlarınızla yaşayacağınız keyifli anların tadını sonuna kadar çıkarabileceğiniz bu model, ayrıca şık tasarımı ve portatif görseli ile rahat bir kullanım şansı tanıyor. 4K çözünürlük altındaki muhteşem görüntü, güncellenmiş olan yeni nesil oyunların çok daha yüksek bir netlik ile oynanmasına fırsat vermektedir. Bu da geçireceğiniz zamanın çok daha değerli kılınmasına imkan sunmaktadır. Tek başınıza ya da sevdiklerinizle ve dostlarınızla beraber geçireceğiniz zamanın her anını unutulmaz olması için, xbox-360 yüksek teknolojisi ile sizleri en iyi olanakları vaat ediyor. Hemen kategori üzerinden giriş yapabilir ve farklı renk seçenekleri altında tercih ederek sipariş verebilirsiniz.

Yüksek Bir Donanıma Sahip Özel Teknoloji İle Hazırlanmış Xbox 360 Serisi

IBM Power PC tabanlı işletim sistemine sahip olan xbox 360, 3 çekirdeklidir. Böylece 3.2 GHZ performansına sahip olduğundan dolayı yüksek grafik ile kesintisiz bir oyun keyfini sonuna kadar çıkarmanıza olanak tanımaktadır. ATI tarafından tasarım haline getirilmiş grafik işlemcisi, üstün bir frekans ile çalışmaktadır. Sistem belleği ise 512 megabayt GDDR3 kapasitesine sahiptir. Tatmin edici bant genişliği ve ayrıca uzaysal ses özelliği hem oyunlarda hem de film ya da diziler ile videolarda, özel bir deneyim yaşamanıza fırsat veriyor. High definition özelliği görüntünün daha önce hiç şahit olmadığınız bir pencereden görme keyfini yaşatmaktadır. Ayrıca önceki modellerinde WiFi bağlantı kablolu şekilde gerçekleşiyor olsa dahi, bu yeni model üzerinde kablosuz ağ bağlantısını kullanabilirsiniz.

Geniş Ekranda Film Ve Dizi Keyfi

Özel olarak yüksek bir çözünürlük ile hazırlanmış HDMI kalitesi sayesinde, Full HD TV ekran televizyonlarda film ve dizi keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Evlerinizin farklı odalarını adeta bir oyun ve sinema salonlarına çevirebilir, tek başınıza ya da sevdiklerinize beraber bu keyfi yaşayabilirsiniz. Doyumsuz bir oyun ve televizyon zevkini elde etmek için hemen kategori üzerinden, çeşitlilik arz eden modellerden bir seçim gerçekleştirebilirsiniz. Renklerine ve donanım özelliklerine bağlı olarak farklı fiyatlar arasında xbox 360 seçenekleri sizleri bekliyor.