25%
Lazimbana.com 25%
AKILLI MASA, BÜYÜYEN MASA, SİHİRLİ MASA

Ücretsiz Kargo

AKILLI MASA, BÜYÜYEN MASA, SİHİRLİ MASA

599,00 ₺

799,00 ₺
33%
Lazimbana.com 33%

Pia Yemek Masası

464,71 ₺

690,00 ₺
33%
Lazimbana.com 33%

Lussuria Yemek Masası

464,71 ₺

690,00 ₺
18%
Lazimbana.com 18%

Fair Yemek Masası

257,71 ₺

315,00 ₺
26%
Lazimbana.com 26%

Croix Yemek Masası

640,66 ₺

870,00 ₺
34%
Lazimbana.com 34%

Taux Yemek Masası

402,61 ₺

610,00 ₺
33%
Lazimbana.com 33%

Tornio Yemek Masası

459,54 ₺

690,00 ₺
32%
Lazimbana.com 32%

Blank Yemek Masası

412,96 ₺

610,00 ₺

Modatools Sofra Metal Ayak 80 Lik 6274

125,00 ₺

MISSWORBLE MERMER YEMEK, TOPLANTI MASASI

8.499,99 ₺

Seçim Yapınız
10%
Lazimbana.com 10%
AHŞAP BANCHLİ YEMEK MASASI

Ücretsiz Kargo

AHŞAP BANCHLİ YEMEK MASASI

3.375,00 ₺

3.750,00 ₺
66%
Lazimbana.com 66%
AHŞAP MASA KÜTÜK MASA YEMEK MASASI

Ücretsiz Kargo

AHŞAP MASA KÜTÜK MASA YEMEK MASASI

649,90 ₺

1.899,90 ₺
Seçim Yapınız
31%
Lazimbana.com 31%

Tornio Yemek Masası 120*70 cm

309,00 ₺

449,00 ₺
Seçim Yapınız

Laser Bar Sandalyesi Krom Ayak

636,00 ₺

Eos M Plastik Bar Sandalyesi Krom Ayak

750,00 ₺

Yemek odası alanları özellikle yeni yapılan ve modern bir şekilde tasarlanan evlerde mutfaklara alternatif oluşturuyor ve çeşitli aksesuarlar ve mobilyalar ile zenginleştirilmektedir. Bu alan için alınan tüm ürünler gerekli görüldüğü takdirde mutfaklarda da kullanılabilir. Bu yönüyle çok yönlü olarak kabul edilen tüm yemek odası takımları, aynı zamanda dinlenme ve okuma alanı olarak da kullanılan bu odaları kullanışlı bir hale getirmektedir. Rustik, avangart ve Vintage tarzlarına açık olan yemek odası aksesuarları da indirimli fiyatları ile kategorilerdeki yerlerini alıyor.

Vitrinler, Çok Amaçlı Konsollar ve Servis Arabaları

Büfe ve konsol mobilyaları yemek odalarının vazgeçilmez ürünleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Tencere, tabak ve çatal bıçak takımlarının hem muhafaza hem de teşhir edildiği özel bölmelere sahip olan bu modellerde açılıp kapanabilen camlı kısımlar da yer almaktadır. Konsollar ile uyum içerisinde paket içeriğinde bulunan aynalar da ekstra bir ücret ödenerek aynı anda satın alınabilir. Hem klasik hem de modern bir yapıda tasarlanan konsol ve büfeler, servis arabaları ile birlikte değerlendirilmeye açıktır. Servis arabaları tekerlekli olup konsolların hemen yanında kullanılabilir. İki kapılı ve dört çekmeceli konsollar ise aynı zamanda vitrin görünümünde olup istenen estetik düzeyleri yükseltmeyi başarmaktadır. Daha minimal ve sağlıklı seçenekler arasında tüm malzemeleri ahşap olan ürünler seçilebilir. Rustik dekorların vazgeçilmezi olan ahşap konsollar özel vernik cilaları ile boyanmıştır.

Minimal Tercihlere Uygun Tabureler

Yemek odalarında çok daha sportif ve rahat bir görünüme imza atmak isteyenler boyları manuel olarak ayarlanabilen tabureler arasından seçim yapabilirler. Bu ürünlerdeki renk seçenekleri oldukça zengin olup pudra, vişne çürüğü ve süt mavisi gibi alternatifler olarak arz edilmektedir. Orijinal tasarımlarla yemek odalarına level attırmak isteyen alıcılar ise bar taburesi olarak tasarlanmış ürünleri evlerinde değerlendirebilirler. Katlanabilir bar tabureleri ise dörtlü olarak satılıp az yer kaplaması nedeniyle özellikle küçük yemek odaları için ideal standartlara sahiptir. Kullanım dışı olduğu zamanlarda katlanarak daha çok alan yaratılabilir. 2 yıllık garanti ile alıcılarla buluşan bu ürünlerde ahşap olan versiyonlar da tercih edilebilir.

Yemek Masası Setleri

Tek, iki ve dört kişilik olan yemek masası setleri aynı adet sayısında olan sandalyeleri ile birlikte bir hafta içerisinde Türkiye'nin her şehrine kargolanmaktadır. Masaların kurulumu kullanım kılavuzuna bakılarak dakikalar içerisinde pratik bir şekilde gerçekleştirilebilir. Tamamen ahşap ve melamin kaplı malzemelerle üretilen modellerinde çekmece detayı oldukça işlevsel boyutlara varmaktadır. Antika vernik kalitesini uzun yıllar boyunca yemek masası setlerinde görmek isteyenler yüzde otuzluk indirim fırsatlarından da faydalanarak bu ürünleri sipariş edilebilir. Yemek masası setleri her türde dekorasyon akımına bağlı olarak onlarca seçeneği içermektedir.

Çatal Bıçak Takımları ile Yemek Odaları Artık Daha Şık

Yemek odalarına özel olarak üretilen çatal bıçak takımları seramik ve paslanmaz çelik olmak üzere iki farklı kategoride toplanıyor. On ikili ve yirmi dörtlü setler halinde satılan bu takımlar kararma ve renk solması gibi olumsuz etkilere tamamen kapalı olan ürünlerdir. Çatal ve bıçak sayısı kadar kaşık sayısı da mevcut paket içerisinde yer almaktadır. Bu ürünler bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilir. Bazı setlerde pasta çatalları da bulunmaktadır. Parıltılı görüntüleriyle hem servis hem de yemek aşamalarında farkını ortaya koyan son derece nadide ve kaliteli ürünlerin siparişleri anında gerçekleştirilebilir.

Son Seçenekler: Bardak ve Kadehler

Özel konuklar için çıkarılacak kadar nadide bir seçenek sunan bardak ve kadehler en az kendileri kadar özel tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Bu ürünler aynı zamanda vitrinlerde teşhir ürünü olarak da değerlendirilebilir.