Balalayka ( Dvd ) Ambalajında

17,15 ₺

Çilek ( Dvd ) Ambalajında

17,15 ₺

İstanbul ( Dvd ) Ambalajında

24,40 ₺

Anadolu Ateşi 3D - Fire Of Anatolia - Blu-Ray Disc Ambalajında

26,95 ₺

Selam ( Dvd ) Ambalajında

17,15 ₺

Zeyno ( Yılmaz Güney ) ( Dvd ) Ambalajında

73,40 ₺

Yara ( Dvd ) Ambalajında

39,10 ₺

Konak ( Dvd ) Ambalajında

34,20 ₺

Film ( Dvd ) Ambalajında

24,40 ₺

Vavien ( Dvd ) Ambalajında

24,40 ₺

Press ( Dvd ) Ambalajında

39,10 ₺

Şaşkın ( Dvd ) Ambalajında

17,15 ₺

Vicdan ( Dvd ) Ambalajında

17,15 ₺

Silsile ( Dvd ) Ambalajında

34,20 ₺

Veda ( Dvd ) Ambalajında

17,15 ₺

Bensiz ( Dvd ) Ambalajında

24,40 ₺

Günce ( Dvd ) Ambalajında

34,20 ₺

Plajda ( Dvd ) Ambalajında

17,15 ₺

İtalyan ( Dvd ) Ambalajında

17,15 ₺

Hastasıyız ( Dvd ) Ambalajında

17,15 ₺

Erkekler ( Dvd ) Ambalajında

17,15 ₺

Destere ( Dvd ) Ambalajında

17,15 ₺

İnatçı ( Dvd ) Ambalajında

17,15 ₺

120 ( Dvd ) Ambalajında

19,50 ₺

Kılıbık

24,40 ₺

Cennet ( Dvd ) Ambalajında

17,15 ₺

Zenne ( Dvd ) Ambalajında

29,30 ₺

Ses ( Dvd ) Ambalajında

24,40 ₺

Janjan ( Dvd ) Ambalajında

26,95 ₺

Gomeda ( Dvd ) Ambalajında

17,15 ₺

Avrupalı ( Dvd ) Ambalajında

24,40 ₺

Teslimiyet ( Dvd ) Ambalajında

17,15 ₺

Kirpi ( Dvd ) Ambalajında

19,50 ₺

Kelebek ( Dvd ) Ambalajında

27,34 ₺

Gölgesizler ( Dvd ) Ambalajında

29,30 ₺

Mutluluk Zamanı ( Dvd ) Ambalajında

22,05 ₺

Kanalizasyon ( Dvd ) Ambalajında

17,15 ₺

İksir ( Dvd ) Ambalajında

24,40 ₺

Görümce ( Dvd ) Ambalajında

39,10 ₺

Delicesine 1976 ( Dvd ) Ambalajında

39,10 ₺

Büyük Oyun ( Dvd ) Ambalajında

24,40 ₺

Cehennem ( Dvd ) Ambalajında

19,50 ₺

Karaoğlan - Blu-Ray Disc Ambalajında

29,30 ₺

Karnaval ( Dvd ) Ambalajında

19,50 ₺

Cemo 1972 ( Dvd ) Ambalajında

44,00 ₺

Vücut ( Dvd ) Ambalajında

29,30 ₺

Görev ( Dvd ) Ambalajında

24,40 ₺

Yabancı ( Dvd ) Ambalajında

24,40 ₺

Yerli filmler boş zamanları değerlendirmek, evde tek başına ya da aile ve dostlarla beraber güzel bir zaman geçirmek için güzel bir alternatiftir. Mısır, çerez ve farklı içecekler ile beraber eğlenceli bir iki saat geçirmek; tatil günlerinin vazgeçilmez dinlencelerinden biridir. Böylece insanlar bir arada daha fazla vakit geçirebilir, sinema evreninin eğlenceli dünyasında keyifli bir vakit geçirebilir. Her ne kadar insanların boş zamanlarını geçilmesi konusunda kişisel tercihleri olsa dahi, konu film olunca ortak bir görüş hakim olabiliyor. Tabii bu ortaklık yerli film çeşitleri söz konusu olduğunda çok daha kolay bir hale gelmektedir. Farklı türlere ait geçmişten günümüze ulaşmış birbirinden değişik yerli filmler, her zaman ek tercihler arasında yer alır. Ruh halinize ve modunuza göre seçim yapabileceğiniz muhteşem yerli filmleri, kategori içerisinden seçebilir ve çok uygun fiyatlarla kolayca sipariş verebilirsiniz.

Türlerine Göre Farklı Yerli Filmler

Başta Yeşilçam olmak üzere son dönemlerde beyaz perdeye kazandırılmış pek çok farklı türlere ait filmler, eğlenceli bir zaman geçirme şansı sunuyor. Özellikle Türkiye'de yerli komedi filmleri ile aşk ve dram türleri ön plana çıkıyor. Bu üç ayrı türde oldukça etkileyici filmlerin piyasaya çıktığı günümüzde, en yetenekli ve özel oyuncuları seyretme şansı da yakalanmaktadır. Üstelik artık evin rahatlığında televizyon kanallarına bağlı kalmadan, günümüz teknolojisi etkin çözümler sunmaktadır. Bilgisayar üzerinden veya DVD oynatıcı ile birlikte harici diskler sayesinde, tüm yerli filmler LCD televizyonlara bağlanarak rahatlıkla oynatılabilmektedir. Böylece iş haricinde tatil günlerinde ya da akşamları, istenilen filmleri seyretme şansını elde edebilirsiniz. Bunu tek başınıza gerçekleştirebilir, eşiniz veya sevgiliniz de beraber romantik bir gün de geçirebilirsiniz. Daha eğlenceli filmlerle aileniz ve dostlarınızla beraber güzel bir vakit yine yaşanabilir. Blue Ray gibi yüksek bir çözünürlük ile dijital ses kalitesi sayesinde, sinema dünyasının en harika filmlerini artık şahitlik etmeniz mümkün. Özellikle daha yüksek veri depolama imkanı veren DVD çeşitleri, üst düzey görüntü ve ses kalitesiyle filmlerin gerçek zevkine ortaya çıkarmaktadır.

Tüm Yerli Filmler İçin Özel DVD Çeşitleri

Günümüzde blue Ray ile birlikte DVD avantajları, artık yüksek bir kaliteye sahip filmleri izleme şansı sunuyor. Evinizin konforunda tercih edebileceğiniz birbirinden farklı yerli filmlerle, eski dönemleri yad edebilir, günümüz modern yerli filmleri seyretme şansını yakalayabilirsiniz. Her zaman orijinal ürünlere yönelmeye ise özen gösterin. Sinema dünyasında verilen emeklerin boşa gitmemesi, ayrıca bir suç unsuru olarak da geçen korsan filmlerin tercih edilmemesi her zaman ilk düşünceniz olmalıdır. Sorumluluk sahibi ve bilinçli bir tüketici olarak kategori üzerinden çok uygun fiyatlarla dilediğiniz filmlerden seçim yapabilirsiniz. Oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan ürünler arasından seçim yaparken, siyah beyaz filmlerden günümüze kadar ulaşmış tüm yerli filmleri elde edebilirsiniz.

En Uygun Fiyatlarla Farklı Türlerdeki Yerli Filmler

Eski dönemlerde daha çok dram, aşk ve komedi filmleri ön plana çıkmaktaydı. Günümüzde de her ne kadar bu tür yerli filmler hala sektöre liderlik ediyor olsa dahi, yine de farklı yapımlar evlerimize misafir olmaktadır. Kendisini yavaş yavaş gösteren macera aksiyon filmleri, bilim kurgu veya fantastik öğeler taşıyan Türk filmleri de yine dikkatleri çekmeye başladı. Tabii son dönemlerde büyük bir sükse yapan yerli korku filmlerini de unutmamak gerekir. Siz de kendi ruh halinize bağlı olarak tercih ettiğiniz sayısız yerli filmler arasından, kategori aracılığıyla seçim yapabilirsiniz. Bütçenize uygun fiyatlarla birden fazla ürünü temin edebilir, ne zaman isterseniz tek başınıza veya sevdiklerinizle beraber güzel bir vakit geçirebilirsiniz.