Japon İşi (Dvd) Ambalajında

39,90 ₺

Sabit Kanca (Dvd) Ambalajında

29,90 ₺

Çinliler Geliyor (Dvd) Ambalajında

29,90 ₺

Dansöz (Dvd) Ambalajında

9,90 ₺

Fasulye (Dvd) Ambalajında

39,90 ₺

Rus Gelin (Dvd) Ambalajında

22,90 ₺

Kaçıklık Diploması(Dvd) Ambalajında

29,90 ₺

Osmanlı Cumhuriyeti (Dvd) Ambalajında

27,50 ₺

The İmam (Dvd) Ambalajında

14,50 ₺

Eyvah Eyvah (Double) (Dvd) Ambalajında

24,90 ₺

Aşk Tesadüfleri Sever (Dvd) Ambalajında

49,90 ₺

Anadolu Kartalları (Dvd) Ambalajında

18,50 ₺

Yapışık Kardeşler (Dvd) Ambalajında

34,90 ₺

New York Ta Beş Minare (Dvd) Ambalajında

9,50 ₺

Duruşma (Dvd) Ambalajında

34,50 ₺

Günce (Dvd) Ambalajında

49,90 ₺

Bizans Oyunları (Dvd) Ambalajında

27,50 ₺

Güzel Günler Göreceğiz (Dvd) Ambalajında

41,90 ₺

Sır Çocukları (Dvd) Ambalajında

59,90 ₺

Garip (Dvd) Ambalajında

15,50 ₺

Ayın Karanlık Yüzü (Dvd) Ambalajında

13,50 ₺

Artık Sevmeyeceğim (Dvd) Ambalajında

39,90 ₺

Keloğlan Karaprens E Karşı (Dvd) Ambalajında

13,90 ₺

Çalgı Çengi (Dvd) Ambalajında

19,90 ₺

Semum (Dvd) Ambalajında

49,90 ₺

Maskeli Beşler Kıbrıs (Dvd) Ambalajında

34,90 ₺

Üç Maymun (2 Disk Dvd) Ambalajında

37,50 ₺

Çakallarla Dans (Dvd) Ambalajında

23,50 ₺

Senin Hikayen (Dvd) Ambalajında

26,50 ₺

Araf (Dvd) Ambalajında

19,90 ₺

Neşeli Hayat ( 2 Disk) (Dvd) Ambalajında

24,90 ₺

Sınav (Dvd) Ambalajında

27,50 ₺

Eve Giden Yol 1914 (Dvd) Ambalajında

59,90 ₺

Bizum Hoca (Dvd) Ambalajında

39,90 ₺

Sümela Nın Şifresi Temel (Dvd) Ambalajında

23,50 ₺

C Blok (Dvd) Ambalajında

22,50 ₺

Çarşı Pazar (Dvd) Ambalajında

27,50 ₺

Romantik Komedi 2 (Dvd) Ambalajında

9,50 ₺

Acı Aşk (Dvd) Ambalajında

24,50 ₺

Bekçiler Kralı (Dvd) Ambalajında

18,50 ₺

Bir Tat Bir Doku (Dvd) Ambalajında

79,50 ₺

Cm101Mmxı Fundamentals (Dvd) Ambalajında

34,90 ₺

Ayakta Kal (Dvd) Ambalajında

29,90 ₺

Döngel Karhanesi (Dvd) Ambalajında

52,50 ₺

Sıfır Dediğimde (Dvd) Ambalajında

32,50 ₺

Kampüste Çıplak Ayaklar (Dvd) Ambalajında

23,50 ₺

Cehennem (Dvd) Ambalajında

14,50 ₺

Vurun Kahpeye 1949 (Dvd) Ambalajında

32,50 ₺

Yerli filmler boş zamanları değerlendirmek, evde tek başına ya da aile ve dostlarla beraber güzel bir zaman geçirmek için güzel bir alternatiftir. Mısır, çerez ve farklı içecekler ile beraber eğlenceli bir iki saat geçirmek; tatil günlerinin vazgeçilmez dinlencelerinden biridir. Böylece insanlar bir arada daha fazla vakit geçirebilir, sinema evreninin eğlenceli dünyasında keyifli bir vakit geçirebilir. Her ne kadar insanların boş zamanlarını geçilmesi konusunda kişisel tercihleri olsa dahi, konu film olunca ortak bir görüş hakim olabiliyor. Tabii bu ortaklık yerli film çeşitleri söz konusu olduğunda çok daha kolay bir hale gelmektedir. Farklı türlere ait geçmişten günümüze ulaşmış birbirinden değişik yerli filmler, her zaman ek tercihler arasında yer alır. Ruh halinize ve modunuza göre seçim yapabileceğiniz muhteşem yerli filmleri, kategori içerisinden seçebilir ve çok uygun fiyatlarla kolayca sipariş verebilirsiniz.

Türlerine Göre Farklı Yerli Filmler

Başta Yeşilçam olmak üzere son dönemlerde beyaz perdeye kazandırılmış pek çok farklı türlere ait filmler, eğlenceli bir zaman geçirme şansı sunuyor. Özellikle Türkiye'de yerli komedi filmleri ile aşk ve dram türleri ön plana çıkıyor. Bu üç ayrı türde oldukça etkileyici filmlerin piyasaya çıktığı günümüzde, en yetenekli ve özel oyuncuları seyretme şansı da yakalanmaktadır. Üstelik artık evin rahatlığında televizyon kanallarına bağlı kalmadan, günümüz teknolojisi etkin çözümler sunmaktadır. Bilgisayar üzerinden veya DVD oynatıcı ile birlikte harici diskler sayesinde, tüm yerli filmler LCD televizyonlara bağlanarak rahatlıkla oynatılabilmektedir. Böylece iş haricinde tatil günlerinde ya da akşamları, istenilen filmleri seyretme şansını elde edebilirsiniz. Bunu tek başınıza gerçekleştirebilir, eşiniz veya sevgiliniz de beraber romantik bir gün de geçirebilirsiniz. Daha eğlenceli filmlerle aileniz ve dostlarınızla beraber güzel bir vakit yine yaşanabilir. Blue Ray gibi yüksek bir çözünürlük ile dijital ses kalitesi sayesinde, sinema dünyasının en harika filmlerini artık şahitlik etmeniz mümkün. Özellikle daha yüksek veri depolama imkanı veren DVD çeşitleri, üst düzey görüntü ve ses kalitesiyle filmlerin gerçek zevkine ortaya çıkarmaktadır.

Tüm Yerli Filmler İçin Özel DVD Çeşitleri

Günümüzde blue Ray ile birlikte DVD avantajları, artık yüksek bir kaliteye sahip filmleri izleme şansı sunuyor. Evinizin konforunda tercih edebileceğiniz birbirinden farklı yerli filmlerle, eski dönemleri yad edebilir, günümüz modern yerli filmleri seyretme şansını yakalayabilirsiniz. Her zaman orijinal ürünlere yönelmeye ise özen gösterin. Sinema dünyasında verilen emeklerin boşa gitmemesi, ayrıca bir suç unsuru olarak da geçen korsan filmlerin tercih edilmemesi her zaman ilk düşünceniz olmalıdır. Sorumluluk sahibi ve bilinçli bir tüketici olarak kategori üzerinden çok uygun fiyatlarla dilediğiniz filmlerden seçim yapabilirsiniz. Oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan ürünler arasından seçim yaparken, siyah beyaz filmlerden günümüze kadar ulaşmış tüm yerli filmleri elde edebilirsiniz.

En Uygun Fiyatlarla Farklı Türlerdeki Yerli Filmler

Eski dönemlerde daha çok dram, aşk ve komedi filmleri ön plana çıkmaktaydı. Günümüzde de her ne kadar bu tür yerli filmler hala sektöre liderlik ediyor olsa dahi, yine de farklı yapımlar evlerimize misafir olmaktadır. Kendisini yavaş yavaş gösteren macera aksiyon filmleri, bilim kurgu veya fantastik öğeler taşıyan Türk filmleri de yine dikkatleri çekmeye başladı. Tabii son dönemlerde büyük bir sükse yapan yerli korku filmlerini de unutmamak gerekir. Siz de kendi ruh halinize bağlı olarak tercih ettiğiniz sayısız yerli filmler arasından, kategori aracılığıyla seçim yapabilirsiniz. Bütçenize uygun fiyatlarla birden fazla ürünü temin edebilir, ne zaman isterseniz tek başınıza veya sevdiklerinizle beraber güzel bir vakit geçirebilirsiniz.