Yürüteç

31 Ürün Listeleniyor

Fiyat Aralığı

Marka

Garanti Türü

Yürüteç

31 Ürün Listeleniyor

Fiyat Aralığı

Marka

Garanti Türü

Yürüteçler uzun süreç içerisinde kullanılacak ürünler arasındadır. Bir bebek emekleme döneminden ayağa kalkmaya çalışmadaki yaş aralığına geldiğinde, fiziksel açıdan birçok risk faktörü ile karşı karşıya kalır. Üstelik bu dönemde ayağa kalkmaya çalışan bebekler, bunu tam olarak gerçekleştiremedikleri için sürekli annelerinin onları kucaklarına almalarını isterler. Bu da evde yemek pişiren, ev temizliği ile uğraşmaya çalışan ya da işe gitmesi gereken anneler için büyük sorunlar yaratır. İşte bu yüzden farklı özellikleri bulunan değişik aksesuarlar ile bezenmiş yürüteçler, büyük önem taşımaktadır.

Yürütecin Faydaları Nelerdir?

Yürütecin faydaları oldukça fazladır. En önemli faydalarından biri bebeklerin yürümeye çalışma dönemlerini daha hızlı bir süreç içerisinde atlatmalarına fırsat vermesidir. Bu dönemlerde bazı bebekler kendi başına yürümek istemeyebilir. Yardım talep ettiklerinde onlara en etkin çözüm yürüteç modelleridir. Yürüteç çeşitleri bebeklerin hareket kabiliyetlerini güçlendirirken onları yürümeye de teşvik etmektedir. Ayrıca kendi başlarına vakit geçirmeyi ve oynamayı da öğrenirler. Bunu yaparken düşme sorunu ortadan kalktığı için ise anne ve babaların içleri rahatlar. Son dönemlerde ise yürüteç modellerinin geniş bir yelpaze altında sunulması, keyifli bir seçim imkanı sağlıyor. Bebeklerin ilgisini çeken oyuncak ve farklı çıngırak süslemeleri ile bezenmiş yürüteçler, eğitici farklı figür seçenekleri sayesinde de onların eğlenceli bir zaman geçirmesine olanak vermektedir. Özellikle uzmanların dediğine göre bebekler 6 ile 12 ay arasında kendi başına hareket etme isteği içerisinde olurlar. Bütün bu olanakları sağlayacak olan rengarenk ve zengin süslemeleriyle yürüteç modelleri tercih edilebilir. Ayrıca müzikli ürünler onların ses duyularının gelişmesine etkin bir çözüm sağlamaktadır.

Günümüz Modern Yapısıyla Farklı Yürüteç Modelleri

Zengin ürün alternatifleri içerisinde özelliklerine göre değişkenlik gösteren birçok yürüteç modeli bulunmaktadır. İlk adım yürüteçleri, yürüteç hoppala, oyuncaklı yürüteçler, müzikli çeşitler ile ortopedik yürüteç modelleri de bebeklerin farklı ay aralıklarına bağlı olarak seçim imkanı sunuyor. Yürüme ve kendi kendilerine zaman geçirme imkanı sayesinde bebekler çok daha çabuk öğrenir. Ayrıca yürüteç içerisinde sürekli hareket halinde olduklarından dolayı, bacak kasları çok daha sağlıklı hale gelir. Güvenlik konusunda da yürüteçler üzerindeki plastik kilitler, ebeveynlerin gönlüne su serper. Bebeklerin gün içerisinde rahat hareket etmeleri adına ise ortopedik sabit koltuk, herhangi bir rahatsızlık hissetmeden keyfi bir hareket imkanı sunar.

Uygun Fiyatlarla Kaliteli Yürüteçler

Yürüteç çeşitleri genellikle markasına, özelliklerine ve modeline bağlı olarak fiyat konusunda değişkenlik gösterir. Güvenlik önlemlerinin olması, ortopedik yapısının bulunması ve zengin oyuncak malzemelerinin yer alması fiyatları değiştirebilmektedir. Ancak tüm bu özellikler ortak şekilde büyük markalarla çok uygun fiyatlar altında, yürüteç çeşitleri üzerinde sunuluyor. Hangi yürüteç modelini alırsanız alın mutlaka bebeğinizin kilosuna uygun ürüne yönelmeniz önerilir. Rahat oturma minderi, konforlu sabit koltuğu ve özel kilit sistemi kesinlikle bulunmalıdır. Kategori üzerinde çok uygun fiyatlar dünyaca bilindik önemli markalar dahilinde farklı modellerle yürüteç çeşitlerini sizlere sunuyor. Bebeğiniz için emekleme noktasından yürüme dönemine geçerken her konuda etkin bir çözüm sunacak yürüteçler, kişisel tercihlerinize göre seçim imkanı sağlamaktadır.