Diplomat 105X24 1Hamur 110 Grsilikonlu Düz 100 Lü Paket

1% 18,62 ₺

18,39 ₺

Stokta Yok

Zarf Çeşitleri ve Fiyatları

Birçok güvenli taşıma için tercih edilen zarflar her türlü küçük evrak, belge, para gibi değerli ve kıymetli eşyaların taşınması için tercih edilir. Gizlilik arz edecek durumlarda birçok evrak zarf ile korunur ve ulaştırılır. Özellikle uzak ulaşımlar için ideal bir kullanım sunar. Yapışkanlı ağzı her türlü evrakın güvenli taşınmasını mümkün hale getirir. Farklı boyutlara sahip olan zarf modelleri ile her tür evrak içerisine konulabilir. Diplomatik zarflar özel sektörlerin yoğun olarak kullandıkları zarflardır. Yoğun olarak tercih edilen renk beyaz olsa da yine de farklı renk seçenekleri de bulunur. 

CD Zarfları ve Kabarcıklı Zarflar

CD’ler bilgisayar sektöründe sıkça kullanılan veri taşıyıcı ürünlerdir. CD’ler için özel olarak tasarlanan zarflar her konumda CD’lerin güvende durmasını amaçlar. Orta bölmesinde yer alan şeffaf kuşe CD hakkında bilgi almak için tasarlanmıştır. Yapışkanlı ağzı gizli kalması gereken CD’ler için idealdir. Pencereli zarf modelleri çoklu setler halinde oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunulur.

Hava kabarcıklı zarf kalın özelliği ve koruması nedeni ile tercih edilir. Yapışkanlıdır ve ebatları birçok farklı evrakın rahat taşınmasını sağlar. Kâğıt haricinde basit gramlı küçük ürünlerin de taşınması mümkün olur. 

Farklı Davetiye Zarfları 

Zarf kategorisinde en çok tercih edilen bir diğer ürün olan davetiye zarfları günlük kullanımların yanı sıra her türlü davet için kullanılabilir. Standart ölçülerde satışa sunulan zarfların yanı sıra birçok özel ebatta da satışı gerçekleşir.