Eşkina Balık Taş Öğütülmüş Toz 1 Kutu Lokman Hekimden 28 Adet

107,76 ₺

Ücretsiz Kargo

Eşkina Balık Taşı 14 Adet 1 Kutu Lokman Hekimden

86,24 ₺

Ücretsiz Kargo

Eşkina Balık Taşı 28 Adet 1 Kutu Lokman Hekimden

117,60 ₺

Ücretsiz Kargo

Eşkina Balık Taşı 1 Kutu 14 Adet

89,18 ₺

Ücretsiz Kargo

Eşkina Balık Taşı 14 Adet 1 Kutu

88,05 ₺

Ücretsiz Kargo

Balık Mantar Giderici - Apex Mycro Fish

45,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Trend Life Suda Büyüyen Polymer Vazo Ve Akvaryum Taşları Faturalı

50% 60,74 ₺

30,37 ₺

Ücretsiz Kargo

Suda Büyüyen Polymer Vazo Ve Akvaryum Taşları

27,27 ₺

Stokta Yok

Akvaryum Dekor Fiyatları

Akvaryum canlıları için tasarlanan akvaryum süsleri arasında birçok farklı ürün yer almaktadır. Akvaryumda beslenebilecek canlılar için özel olarak tasarlanan bu ürünler gerçeğe yakın olmaları ike de ilgi çeker. Dekorasyon olarak son derece kullanışlı olan bu ürünler akvaryum içerisine yerleştirilerek güvenle kullanılabilir. Balıklar için bir tehdit oluşturmayan ürünler suya karşı dayanıklıdır ve uzun dönemde yosun yapmaz.

Doğal Taş Çeşitleri

Akvaryum zeminlerinde farklılık yaratan zemin taşları arasında birçok farklı ürün seçeneği yer almaktadır. Siyah doğal taş modelleri akvaryumlarda güzel bir görünüm yaratma konusunda oldukça başarılıdır. Zemini kaplayan taşlar suda meydana gelecek pisliklerin de gizlenmesi açısından önemlidir.

Kütük ve Kafatasları

Suya dayanıklı dekorasyon ürünleri arasında en sık tercih edilen ürünler kaya parçaları ve iskelet modelleridir. Balıkların içlerinden geçebileceği şekilde tasarlanan bu ürünler dekoru zenginleştirir v e akvaryumlara farklı bir görünüm katar. 

LED Süslemeli Dekor Ürünleri

Akvaryum içerisine yerleştirilecek yapay c anlılar LED ışık sayesinde ışığın olmadığı yerde akvaryuma bambaşka bir görünüm katar. Mercan, şelale, denizanası gibi birbirinden farklı objeler ışıklandırma sistemi ile akvaryumu daha da canlı bir hale getirir. Geniş ürün yelpazesine sahip akvaryum dekor ürünleri akvaryuma uygun ebatlar ile üretildiğinden her akvaryumda kullanıma uygundur. Ücretsiz kargo seçeneklerine sahip olan ürünler güvenli teslimat seçenekleri ile de zarar görmeden alıcılara teslim edilmektedir.