Eşkina Balık Taş Öğütülmüş Toz 1 Kutu Lokman Hekimden 28 Adet

107,76 ₺

Ücretsiz Kargo

Eşkina Balık Taşı 14 Adet 1 Kutu Lokman Hekimden

86,24 ₺

Ücretsiz Kargo

Eşkina Balık Taşı 1 Kutu 14 Adet

89,18 ₺

Ücretsiz Kargo

Eşkina Balık Taşı 28 Adet 1 Kutu Lokman Hekimden

117,60 ₺

Ücretsiz Kargo

Eşkina Balık Taşı 14 Adet 1 Kutu

88,05 ₺

Ücretsiz Kargo

Suda Büyüyen Polymer Vazo Ve Akvaryum Taşları

27,03 ₺

Pvc Çi̇çek Sulama Spreyi̇

21,91 ₺

Suda Büyüyen Polymer Vazo Ve Akvaryum Taşları

50% 60,74 ₺

30,37 ₺

Ücretsiz Kargo

Akvaryum Süsleri Fiyatları

Balık beslemek bir tutkudur. Evlerde kolay balık beslemek isteyen hayvan severler için akvaryumda kullanıma uygun birçok farlı akvaryum aksesuarı bulunmaktadır. Balıklara rahat bir yaşam alanı oluşturmak için hazırlanan akvaryumların içerisinde kumlardan bitkilere kadar envaı çeşit bitki yerleştirilebilir. Akvaryumu güzelleştiren bu ürünler balıklara da birden fazla yaşam alanı oluşturur. Birçok dekoratif öğe, balıkların içine girip çıkabileceği ortamlar yaratır. Bitkiler her türlü kirli görüntüye engel olur ve suda oluşacak bulanıklığın gizlenmesini sağlar. Dekorasyon olarak da kullanılan akvaryumlar sayısız ürün çeşidi ile istenilen şekilde dizayn edilebilir.

Rengârenk Akvaryum Bitkileri

Akvaryum süsleri denilince akla ilk önce bitkiler gelir. Yeşilin en güzel halini yansıtan bu süs bitkileri suya karşı dayanıklı olduğu için rahatlıkla tercih edilebilir. Zemini güzelleştirmek ve akvaryuma oldukça güzel bir görünüm kazandırmak için tercih edilecek bitkiler arasında birçok farklı model yer almaktadır. Akvaryum bitkisi adı altında satışa sunulan ürünler minyon tipleri ile de her akvaryuma kolayca uyum sağlar. Uygun fiyat seçeneklerine sahip bitkiler güvenle tercih edilerek akvaryumlarda güzel bir hava yaratmak mümkün olabilir.

Akvaryum İçin Dekorasyon Ürünleri

Akvaryumların en önemli nesneleri akvaryum objeleridir. Gerçeğe yakın minyatür özellikleri ile dikkat çeken dekorasyonlar akvaryumlarda oldukça şık bir görünüm yaratır. Ağaç kütüğü, hayvan tasarımları, deniz kabukları, dinazor kafatası modelleri, çam ağaçları gibi birbirinden farklı dekor ürünleri akvaryumlarda farklı bir tarz yaratmak isteyenler tarafından tercih edilebilir.