Ahşap Duvar Askılığı Vestiyer 4Lü

1% 49,00 ₺

48,41 ₺

Ahşap Duvar Askılığı Vestiyer 5Li

1% 49,90 ₺

49,30 ₺

Erkek Şemsiye 10 Telli Katlanır Model Siyah Kareli

59,00 ₺

Ada Mobilya Gürgen Ağacından Eko İkili Dilsiz Uşak Ceviz

239,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Ada Mobilya Gürgen Eko İkili Dilsiz Uşak Ceviz

38% 259,90 ₺

159,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Ayaklı Askılık

Askılar günlük hayatı kolaylaştıran pratik, kullanım alanı geniş ve oldukça da tercih edilen ürünlerin başında yer almaktadır. Gerek gardırop askıları, gerek kapı arkası askılar, gerek duvar askıları gerekse son zamanlarda iyice yaygınlaşan ayaklı askılıklar çok işlevsel ürünlerdir. Bu yazımızda ayaklı askılıkların amacı, kullanım alanları ve çeşitleri üzerinde duracağız.

Ayaklı Askılık Modelleri

Ayaklı askılıkları günümüzde en çok mağazalarda görmekteyiz. Bu askılıklar müşteriye kıyafetlere kolayca ulaşma fırsatı sunar. İlk ayaklı askılık örneği ise çoklu kancası olan ve vestiyer görevi gören direk şeklindeki modelleri oluşturmaktadır. Bu ürünlerin kullanım alanları yaygın olduğu için farklı tasarımları mevcuttur. En çok kullanılan modellerden birisi de dilsiz uşak olarak isimlendirilen ayaklı askılıklardır. Bu askılıklar hem pantolon hem de ceket asmak için ideal ürünlerdir. Askı modelleri tamamen rahat bir kullanıma imkân sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Ayaklı Askılıklar Ne Amaçla Kullanılır?

Yukarıda da değinmeye çalıştığımız gibi askı dendiğinde daha çok elbise asılan askılar akla gelse de birçok eşyanın ayakaltından kalkmasını sağlayabilmektedir. Elbise, çanta, takı daha birçok ürünün düzenli durması için birçok farklı askı vardır. Halen birçok ofiste vestiyer görevi askılar çok tercih edilenler arasındadır. İkili, üçlü ve dörtlü olacak şekilde ayaklı askılık modelleri mevcuttur. Vestiyer görevi görmesini istediğiniz askılar hem dayanıklı hem de işinizi fazlası ile görecek şekilde tasarlanan ürünlerdir.