Ürün Bulunamadı.

Paten Çeşitleri ve Fiyatları

Patenler birçok insanın çocukluk yaşlarından beri zevkle kullandığı ürünler arasındadır. Büyük küçük herkes tarafından kullanılır. Spor yapmanın eğlenceli bir alternatifidir. Kolay taşınabilir olması ile her yerde kullanılabilir.  

Patenlerin Genel Özellikleri 

Metelik renk ve ışıklı olarak üretilmiştir. Üstün kaliteye sahiptir. Tekerlekler PVC’den yapılmıştır. Ayarlanabilen özelliği sayesinde rahat kullanım sağlar. İç kısmı ayakkabı yapısında yapılmıştır bu sayede terleme yapmaz. Ayağı yormaz. Arka frenleri sayesinde kolayca durmanızı sağlar. İç kısmında ortopedik pedler bulunur bilek koruma kilidi mevcuttur. Hafiftir ve ayaklarınızı yormaz. Keyifli vakit geçirerek patenlerinizle gezmenin tadını çıkarırsınız.

Buz patenleri

Patenlerin bir çeşidi olan özel tasarım patenlerdir. Son zamanlarda ilgi gören buz pateni müsabakaları büyük ilgi görmüştür. Kendine özgü özellikleri olan bir spor dalıdır. Bu yüzden iyi eğitim almış olmak ve bu iş için özenle yapılmış patenleri kullanmak gerekir. Estetik özelliklerin on plana çıktığı bir paten çeşididir. Altı özel kızaklar takılarak yapılmıştır. Buz yüzeyin de rahat bir şekilde kalabilmeyi sağlar. Buz pateni alırken önemli olan ayağınızın tam oturduğu numaraları seçmektir. Buz patenlerinin Alt kısmında bulunan kızakların kullanım seviyesine uygun özelliklerinde olanları tercih edilmelidir. Keskin dönüşlere kızağı sahip olduğu bıçaklarla doğru orantılıdır. Eğer başlangıç seviyesindeyseniz çift bıçaklı olan kızakları tercih ederek başlayabilirsiniz. Erkek ve kadınlar için farklı renk seçenekleri ve modelleri bulmak mümkündür. Buz patenlerinin kaliteli ve şık olması bu spor dalı için oldukça önemlidir.