Wayken Tg-88S-P Kılçık Tabancası

36,75 ₺

Fiyat Etiketleme Makinesi Mx-5500Eos+Meto

39,20 ₺

Stokta Yok

Etiket & Etiket Makinesi ve Fiyatları

Etiketleme işlemi birçok satış yerinde kullanılan cihazlardır. Etiket& etiket makinesi çeşitleri tasarım olarak farklı alternatifleri olan ürünlerdir. Özellikle etiket malzemeleri iş hacmine göre farklılık arz etmektedir. Bu ürünler arasında bulunan H. Sheng fiyat etiketleme makinesi farklı para birimlerine göre etiketleme yapabilme özelliği bulunan cihazlardır. 8 haneli para tutarına kadar etiketleme yapabilme imkânı sunmaktadır. Orijinal olarak üretilen bu ürünler hemen her türlü nesnenin fiyatlandırılmasında rahatlıkla kullanılabilme kapasitesine sahiptir.  Bu ürünler kırmızı, mavi, siyah ya da beyaz gibi farklı renk imkânları da sunan ürünlerdir.

Fiyat Etiketleri

10’lu paketler olarak satışa sunulan fiyat etiketleri değişik renklerde satın alınabilmektedir. İşletmenin durumuna ya da satış olanaklarına en uygun olan etiket rengini tercih edebilirsiniz. Renkler içerisinde turuncu, sarı ve beyaz gibi renkler hâkimdir. Standart olarak üretilen fiyat etiketleri 21x12 mm boyutlarındadır. 10 rulo şeklinde satışa sunulan bu ürünler 1 ruloda 600 fiyat etiketi bulundurmaktadır. Birinci hamur baskı kâğıtlardan yapıldığı için zamanla üzerindeki yazılarda silinme ya da aşınma meydana gelmez. Uzun ömürlü bir fiyat kalıcılığı sunmaktadır. Yapışkan kısımları tamamen kurumadığı için de iz bırakmadan çıkarılabilmektedir.

Elektrikli Etiket Makinesi

Etiket makinesi olarak farklı bir alternatif olan elektrikli cihazlarda ekranın tamamı dokunmatiktir. Etiketleri düzenlemek, yapıştırmak için yalnızca ekrana dokunmanız yeterli oluyor. Otomatik bir etiket kesici özelliği olduğu için etiketleri keserken zorlanmıyorsunuz.