Ürün Bulunamadı.

Lazer Etiket Fiyatları

Lazer etiketler, toner veya mürekkep üzerinden çalışan lazer ya da inkjet yazıcılar açısından baskı sürecine uygun olarak sunulan etiket hammaddesidir. Kendinden yapışkan özelliğine sahip olan tabaka türünden bir etiket modelidir. Dolaysıyla lazer etiket içerisinde bir tabaka içerisinde birden fazla etiketler de yer alabilir. Lazer etiketler daha çok A4 üzerinden üretilir. Birçok alanlarda kullanılmasına rağmen daha çok kâğıt ya da poşet üzerinde tercih edilir. Orta düzeyde kıvamlı olup 2019 yılında da uygun fiyat tarifesinden satışa sunulur. Koli tarzından da satışa sunulması sebebiyle birçok firma tarafından toplu olarak sipariş verilebilir.

Lazer Etiketlerin Özellikleri

Lazer etiketler talepler doğrultusunda baskı makinesi üzerinden farklı renk tonlarından da üretiliyor. Bununla birlikte 7 ve 8 haneli olarak da satışa sunulabiliyor. Bu kaliteli ürünler garanti belgesi kapsamında üretilip satışa sunuluyor. Bu sayede firmalar lazer etiketleri uzun yıllar boyunca güvenle kullanabiliyor. Lazer etiketler ekonomik bir yapıya sahiptir. Bununla birlikte kullanımı son derece kolaydır. Bu bakımdan lazer etiketlerin kullanımında profesyonel olunmasına gerek bulunmuyor. Lazer etiketler 2018 yılına oranla 2019 yılında her bütçeye hitap eden fiyatlardan satılıyor. 

Profesyonel ve kaliteli firma tarafından ayrıca ek ücretsiz ve kargo ücretsiz olarak satışa sunuluyor. Lazer etiket sayesinde firmalar alanında prestij kazanabiliyor. Bu sayede kısa sürede daha geniş bir müşteri yelpazesine sahip olabiliyor. Lazer etiketler yüksek teknolojinin bütünleştiği profesyonel ve estetikli etiketlerdir. Bu sebeple dünyanın en ünlü firmaları tarafından da tercih görüyor. Lazer etiket siparişi için firma sitesine giriş yapılabilir.