Madalya Askısı

105,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Kapı Arkası Askılık Çeşitleri ve Fiyatları

Kapı arkalarını fonksiyonel bir şekilde kullanabilmeniz için, kapı arkası askıları üretilmiştir. Kapı arkası askılık modelleri, hesaplı ve kullanışlı olmasının yanı sıra ihtiyaçlarınıza yönelik küçük ev aletlerindendir. Kapının arkasına kolayca monte edebileceğiniz askılıklar, pantolonunuzu, tişörtünüzü, daha toplu bir şekilde tutmanızı sağlayan kullanışlı malzemelerdir.

Kapı Arkası Askılık Modelleri

2'li, 6'lı, 12'li 16'lı ve 20'li kapı arkası askılık modelleriyle sizde eşyalarınızı daha toplu tutabilirsiniz. Çok amaçlı kullanımı ile ayarlanabilir biçimde olup, daha düzenli olmanıza yardımcı olmaktadır. Kullanım amacına uygun tasarımlarıyla, evinizde dekoratif bir görünüm yakalayabilirsiniz. Askılıklarınızı kapı arkasında kullanabileceğiniz gibi, vestiyer, antre gibi yerlerde de tercih edebilirsiniz. Ücretsiz kargo seçeneğiyle birlikte, uygun fiyatlarda alabileceğiniz kapı arkası askılık modelleri, evinizin daha düzenli olmasını sağlamaktadır.

Kapı Arkası Askılık Fiyatları 

Farklı ortamlarda kullanabileceğiniz şekilde tasarlanan kapı arkası askılıkları, birçok eşyanızı asmanıza yardımcı olmaktadır. Farklı dekor oluşturmak isteyenlerin yardımcısı kapı arkası askılıklar, farklı fiyatlar ile hizmetinize sunuluyor. Kapı arkası askılık fiyatları cep sayısına ve tasarımına göre değişiklik göstermektedir. Cep sayısı arttıkça fiyat da aynı oranda artmaktadır. Kapı arkası askılıklara, çantanızı, giyeceklerinizi asabilir ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Cepli Kapı Arkası Askılığı

Cepli Kapı arkası askılık ile ayakkabılarınızı ya da takılarınızı düzenli bir şekilde aynı yerde tutabilirsiniz. Kapıya tutturarak kullanabileceğiniz askıları dolabınıza da monte edebilirsiniz. Birbirinden uygun fiyat seçenekleriyle bulabileceğiniz askı modellerini, siteden kolayca alabilirsiniz.