Çocuk Jimnastik Spor Minderi 120X60X5 Cm

23% 578,20 ₺

445,90 ₺

Stokta Yok

Minder ( Yoga – Pilates – Egzersiz)

Spor yapmayı sevenler için yoga yapmak bir yaşam tarzıdır. Yoga yapmaya bir kere başlayan insanlar bir daha kolay bırakamazlar. Rahat hareket etme ve vücuda esneklik katmak anlamında oldukça etkili olan yoga, yardımcı ekipmanlar ile yapıldığında daha başarılı sonuçlar verebilmektedir. Hareketlerin rahat yapılmasını sağlayan yoga minderleri, yoga denilince akla ilk gelen yardımcı üründür. Standart ölçülere sahip minder çeşitleri kolayca toplanıp taşınabilir. Hafif olması her koşulda kolayca kullanabilmeyi sağlamaktadır. Her ortamda yoga yapmayı sevenler için ideal bir tercih olan yoga minder modelleri uzun süreli kullanım fırsatı sunması ile de oldukça tercih edilen bir üründür.

Farklı Pilates Minder Modelleri

Pilates minderleri arasında birçok farklı model ve çeşit bulunmaktadır. Her renk pilates minderi birbirinden farklı model ve tasarımlar ile satışa sunulur. Farklı marka minder modelleri arasından istenilen tercih yapılabilir. Jimnastik çalışmalarında son derece başarılı sonuç veren pilates minderleri katlarken kırılmaz bu sayede uzun süre rahatlıkla kullanılabilir.

Çocuk Odası İçin Tatami Modelleri

Çocuk odalarında rengârenk bir tasarıma imza atan tatamiler çocuklar için güvenilir oyun alanı hazırlama konusunda da oldukça başarılıdır. Birbirine geçmeli tatami parçaları istenilen renk seçenekleri ile tercih edilebilir. Canlı renklerin bir araya gelmesi ile son derece eğlenceli bir çocuk oyun alanı yaratmak mümkündür. Yumuşak yapısı ile bebekler ve çocuklar gün boyu güvende olur.