Ürün Bulunamadı.

Mekik Sehpası Fiyatları

Mekik sehpaları karın kaslarını çalıştırmada yardımcı olan ürünlerdir. Spor salonlarında kullanılan modelleri olduğu gibi evlerde de rahatlıkla kullanılabilen modelleri mevcuttur. Mekik sehpası modelleri doğru bir şekilde mekik çekilmesine yardımcı olurlar. Bu sayede hem karın kasları hem de yan bölgeler en aktif şekilde çalıştırılabilirler. Ayrıca mekik sehpası kullanarak yaralanmaların veya kazaların da önüne geçilebilir.

Mekik Sehpası Çeşitleri

Mekik sehpası çok farklı özelliklerde ve tasarımlarda olabilirler. Eğimli ya da eğimsiz modeller, farklı egzersiz aletleriyle set şeklinde satılan sehpalar, farklı direnç seviyesine sahip olan sehpalar ve daha pek çok çeşit kişilerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. Mekik sehpaları kullanılan malzemeye göre de değişiklik gösterirler. Bu ürünlerin çoğu katlanabilen ürünlerdir. Bu sayede kullanılmadıkları zamanlarda çok yer kaplamazlar. Mekik sehpası modellerinde oturma ve yastık bölümleri de değişiklikler gösterebilir. Konforlu ve egzersizi kolaylaştıran modeller tercih edilmelidir. 

Mekik Sehpalarında Tam Donanım Özellikler

Gelişen teknolojiyle birlikte gerekli veri akışı pek çok aletin bünyesine girmiş durumdadır. Mekik aleti için de durum böyledir. LCD pencereler sayesinde zaman, kalori veya sayaç gibi veriler rahat bir şekilde izlenebilirler. Ayrıca forma girmek isteyen kişiler belli sürelerden oluşan egzersiz programları planlayabilirler. Bu sayede hem spor yapmış hem de formlarını korumuş olurlar. Sırt ve boyun destekli, katlanabilen, dijital göstergeli, farklı direnç seviyelerine sahip olan, sağlam çerçeveli ve şık tasarımlı ürünler sırt ve karın egzersizlerini en iyi şekilde yapmaya olanak tanırlar.