Ürün Bulunamadı.

Mutfak Köşe Takımı Fiyatları

Genellikle ufak mutfakların kurtarıcısı olan mutfak köşe takımı birçok firma tarafından üretilmektedir. Köşe takımlarını farklı model ve renklerde bulmak mümkündür. Daha çok kullanılan alanlara göre tasarlanan köşe takımlarının büyük mutfaklar için kullanılan modelleri sandıklı ve büyük masalı olanlarıdır. Mutfak köşe takımları Türk mutfaklarının yanı sıra yabancı mutfakların da vazgeçilmezlerinden biri olan eşyadır. Ayaklı ya da direk yer ile bitişik olan modelleri rahat temizlik sağlar. Hafif olan modellerin taşınabilmesi ya da yer değiştirilmesi daha kolay olmasına karşı, bazalı ve ya kasalı modellerinin taşınması oldukça zordur.

Küçük Mutfaklar İçin İdeal Modeller

Genellikle çocukların rahat ettikleri L şeklinde koyulan takımlardır. Bazı durumlarda U şekilde olan modellerde kullanılabilinir. Özel tasarım olmasına karşı birçok hazır ürünlerde vardır. Kendisine yapışık ya da ayrılabilen masaları sayesinde kolay kullanım sağlar. Bazı modellerin içerisinde bulunan minderler rahat oturma alanı sağlamaktadır. Büyüklüğüne göre genellikle 4 ile 6 kişiliktir. Daha büyük modeller için 8 kişiliğe kadar oturma alanı sağlanabilmektedir. 

Sağlam Ve Kullanışlı Tasarımlar

Mutfak köşe takımları uzun seneler kullanılır. Ürün olarak kalın ahşap kullanıldığından deforme olması ya da zedelenmesi zordur. Açık alanlarda kullanılması sorun oluşturabileceği için kapalı ve kuru ortamlarda kullanılması daha sağlıklı olacaktır. Bunun dışında köşe takımlarının kullanılacak kişi sayısına ve markasına göre her keseye uygundur modelleri bulmak mümkündür.