22%
Lazimbana.com 22%

Ahşap Katlanabilir Papatya Yer Sofrası, 6 Farklı Renk

100,00 ₺

78,00 ₺

Ücretsiz Kargo

23%
Lazimbana.com 23%

Pia Yemek Masası Takımı Beyaz Tel Sandalye

1.645,00 ₺

1.265,80 ₺

Ücretsiz Kargo

23%
Lazimbana.com 23%

Tornio Yemek Masası Takımı Berjer Sandalye

1.318,00 ₺

1.014,30 ₺

Ücretsiz Kargo

22%
Lazimbana.com 22%

Ahşap Katlanabilir Papatya Yer Sofrası, Mavi,Mor, Sarı,Beyaz Renk

100,00 ₺

78,00 ₺

Ücretsiz Kargo

22%
Lazimbana.com 22%

Ahşap Katlanabilir Papatya Yer Sofrası, Mavi,Mor, Sarı,Beyaz Renk

100,00 ₺

78,00 ₺

Ücretsiz Kargo

33%
Lazimbana.com 33%

Ege Açılır Kapanır Çalışma Masası Mutfak Masası Katlanır Masa

299,90 ₺

199,90 ₺

Ücretsiz Kargo

38%
Lazimbana.com 38%

60x90 KATLANIR METAL YÜKSEK AYAKLI AHŞAP MASA

159,90 ₺

99,90 ₺

Ücretsiz Kargo

MUTFAK MASA SANDALYE TAKIM

1.600,00 ₺

Ücretsiz Kargo

MUTFAK MASA TAKIM

1.600,00 ₺

Ücretsiz Kargo

73%
Lazimbana.com 73%

Plastik 4 Adet Masa Mandalı Masa Örtüsü Tutucu 4 Adet Yaylı

15,00 ₺

3,99 ₺

Ücretsiz Kargo

MUTFAK OTURMA GURUBU

2.900,00 ₺

Ücretsiz Kargo

MUTFAK SANDALYESİ

220,00 ₺

Ücretsiz Kargo

MASA SANDALYE TAKIM

2.000,00 ₺

Ücretsiz Kargo

MASA SANDALYE BERJER MUTFAK KÖŞE TAKIM

2.600,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Mutfak mobilyaları ve aksesuarlarının onlarca farklı alternatif modeli potansiyel müşterilerin ve alıcıların inceleyebilecekleri ürün görselleri ile birlikte satışa çıkarılmaktadır. Ev dekorasyonu alanında önemli bir yere sahip olan mutfak alanı satın alınacak aksesuarlar ve mobilyalar ile birlikte hem çok daha estetik hem de çok daha kullanışlı bir alana çevrilir. Kadınların mutfak kategorisine girerek sepete eklemek suretiyle sipariş edecekleri tüm ürünler en az 2 yıllık garanti kapsamındadır.

Çok Amaçlı Fırın Dolapları ve Ürün Özellikleri

Fırınların çok daha az yer kaplaması ve güvenli bir şekilde muhafaza edilmesi için imal edilmiş tekli dolap aynı zamanda mutfak robotları ve kettle gibi aygıtlar için de ayrı haznelere sahiptir. Tamamen doğal malzemeler kullanılarak imal edilen bu ürünlerde insan sağlığını riske atacak herhangi bir kanserojen madde bulunmamaktadır. Ayak yüksekliği 5 santimetre olan fırın dolapları mutfakların küçük bir alanında kurulacak kadar minimal bir tasarıma sahiptir. Son yılların gözde tercihleri olarak melamin kaplamasını bu ürünlerde de görmek mümkün. Kabin vidası kullanılarak montajı gerçekleştirilen bu ürünlerde son derece dayanıklı olup birçok mutfak gerecinin tutulması için değerlendirilebilir.

Mutfak Masaları ve Sandalye Ürünleri

Mutfaklarını aynı zamanda yemek odası olarak kullanan ev sahipleri mutfak masası ve sandalye ürünlerini mutfakları için sipariş edebilirler. Masalar genelde iki ve dört kişilik olarak tasarlanmaktadır. Sandalye ile masalar hem renk hem de biçim olarak uyum sağlayıp paket içerisinde bulunmaktadır. Açılıp kapanabilen versiyonları özellikle küçük mutfaklar için kullanışlı bir alan yaratmaktadır. Masif çam üzerine antika vernik boyası sürülerek tasarımı tamamlanan modeller ise özellikle Rustik tarzda dekore edilmiş mutfaklara uyum sağlamaktadır.

Yeni Nesil bir Mutfak Aksesuarı: Servis Seti

Kişilerin çok daha hızlı ve pratik bir şekilde yemek pişirmelerini ve servis etmelerini sağlayan servis setleri renkli tasarımları ile de dikkat çekiyor. 6 haznesi bulunan bu servis setlerin kepçe takımlarını çevirerek kullanmak mümkün. Aynı ürünlerin çatak bıçak takımları için olan versiyonları da kataloglarda yer alıyor. Yemek pişirme ve servis etme süreçlerini keyifli hale getiren bu ürünlerde de çeşitli indirimler yapılmaktadır.

6'lı ve 8'li Kahvaltı Tabakları

Ürün kataloglarında mutfak aksesuarlarına göz gezdiren müşteri kitlesi için altılı ve sekizli olarak satışa çıkarılan kahvaltı tabaklarını hızlı bir şekilde sipariş etme seçeneği de sunuluyor. Reçelliğin yanı sıra peynir ve zeytin gibi kahvaltılıkların da ayrı bölmelere konulmasını sağlayan bu ürünler tamamen seramik malzemesinin kalitesini yansıtmaktadır. Kolay kolay çizilmez ve bulaşık makinesinde yıkılabilir. Yemek odası takımlarının zarafetine eşlik edecek kadar çok yönlü olan bu ürünler sosluk olarak da kullanılabilir.

Bardak Altlıkları ve Kupa Askılıkları

Mutfaklarında yer alan masalarını çok daha kullanışlı ve estetik bir noktaya taşımak isteyen ev sahipleri bardak altlıkları ve kupa askılıklarını uygun fiyatları ile birlikte sipariş edebilirler. Bardak altlıkları özellikle çay ve kahve içimlerinde sıcak suyun masaya zarar vermesini engellemektedir. Dijital baskı yöntemi ile birlikte çeşitli ünlü isimlerin fotoğraflarının yer aldığı ürün çeşitleri oldukça dikkat çekici boyutlara varmaktadır. Hollywood oyuncularının yanı sıra Yeşilçam yıldızlarının yer aldığı siyah beyaz fontlu modelleri bu senenin en çok satan ürünleri arasında yer alır. 6'lı ve 12'li olarak satılan kupa askılıkları ise mutfak masalarında ve raflarında fazlaca yer kaplayan fincanların derli toplu bir şekilde muhafaza edilmesini sağlar. Bu ürünler hediyelik eşya olarak da düşünülebilir. Kredi kartı kullanmayan kişiler de online platformlarda alışverişlerini tamamlayıp kapıda ödeme avantajlarından faydalanabilirler.