Tezgah Üstü Raf Mutfak Rafı Banyo Rafı Beyaz

16% 153,50 ₺

128,70 ₺

Ücretsiz Kargo

Mutfak dolap imalat

1.100,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Tezgah Üstü Raf Mutfak Rafı Mermer Desen

10% 143,50 ₺

128,50 ₺

Ücretsiz Kargo

Stokta Yok

Mutfak rafı ve terek fiyatları

Set halinde ya da tekli olarak satılan ürünlerde en uygun fiyatlar sizlere sunuluyor. Kullanışlı ve şık mutfak rafı ya da terek modelleri için biraz paraya kıymanız gerekiyor. Yine de çok ekonominizi etkilemeyen bu yardımcı malzemeler, mutfağınızın sürekli toplu kalmasını sağlıyor. Uygun fiyat avantajlarını incelemek için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Mutfak rafı ve terek

Mutfak evde en sık kullanılan bölümlerden biridir. En sık kullanılan bu bölümün temizliği ve derli toplu olması da çok önemlidir. Elinizin altında olması gereken malzemeler aynı zamanda kolay bulabileceğiniz şekilde olmalıdır. Keyifli ve huzurlu bir ortam olması açısından, bardak, tabak, fincan, kaşıklık gibi malzemeleri mutfak rafında tutmanız gerekir. Dışarıda tutulan bu malzemeler hem çok çabuk kirlenebilir hem de kırılma gibi durumlarla karşılaşılabilir. Bu gibi durumlarla uğraşmamak için evinizin mutfak bölümüne yaptırmış olduğunuz mutfak rafı ve terek modellerinden yardım alabilirsiniz. Hem düzenli hem de keyifli bir mutfak ortamında, isterseniz yemeklerinizi bile yiyebilirsiniz.

Mutfak rafı ve terek modelleri

Farklı desen ve modellerle, dar ya da geniş mekanlarda kullanılabilen mutfak rafı ve terek ile isterseniz mutfağınızı çok modern bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Sitedeki alüminyum mutfak rafı ve pratik portatif raflar ile mutfağınızdaki malzemeleri daha toplu bir şekilde tutabilirsiniz. Beyaz modellerdeki mutfak rafları mutfağınızın havasını değiştirirken, farklı alternatiflerle değişik dokunuşlar da yapabilirsiniz. Terekler ise mutfak raflarına göre daha nostaljik yapıdadır. Ahşap şekilde modellerinin olduğu gibi, pembe ya da mint yeşili çeşitleriyle daha renkli ve sıcak ortamlar hazırlayabilirsiniz.