Ürün Bulunamadı.

Optik Sürücü Fiyatları

Optik sürücüler bilgisayarlarda veri okumayı kolaylaştıran cihazlardır. Belirlenen depolama medya ürünlerinin okunmasını ve içerisindeki bilgi ve dokümanların alınmasını sağlar. Optik sürücü haznesine yerleştirilen medya içeriği güvenle taranır ve bilgilerin görüntülenmesi sağlanır. Bilgisayar ile birlikte çalıştırılabilen optik sürücüler CD Rom ve DVD Rom şeklinde hizmet verebilmektedir. Açılan veriler yedeklenebilir veya yazdırılabilir özelliğe sahip olmaktadır. Kullanılacak bilginin genişliğine ve özelliğine göre uygun CD ve DVD’ler tercih edilerek kayıt etme işlemi yapılır ve optik sürücüler aracılığı ile okunur.

Optik Sürücü Modelleri

Her bilgisayar ile kolay uyum sağlayabilen optik sürücüler birçok farklı marka ve model seçenekleri ile satışa sunulmuştur. Asus 8x SDRW, Asus 8x SDRW O8S2S, Asus SDRW- 08D2S-U Lite USB DVDRW, Asus 24D5Mt 24X Sata DVDRW- Asus DRW-24D5MT ASUS- DRW- 24D5MT- BULK- Asus- DRW- 24D5MT BULK-  SONY 18X SATA DVD-ROM, LİTE-ON DRW EBAU108-11 8X- ELBA QD 521S.01. 2LI gibi farklı modeller kaliteli hizmet garantisi ile satışa sunulmuştur.

Yazılabilir CD ve DVD’ler

ELBA DVD-R 4ü7 GB 120 Min 16X Printable- EBLA CD-R 700MB 80 MİN, İMAATION DVD-R 16X 4,7 GB, DVD+R 10’lu MAXELL 4,7 GB gibi farklı yazılabilir CD ve DVD’ler her türlü verinin yazdırılmasını ve korunmasını sağlar. Çoklu paketler halinde satışa sunulan ürünler istek dâhilinde koruma kutuları ile birlikte de tercih edilebilmektedir.