Ürün Bulunamadı.

Paintball Malzemeleri ve Fiyatları

Paintball doğa sporları arasında sayılabilecek bir takım oyunudur. Paintball oyunu için özel olarak üretilen malzemeler ile oynanmaktadır. Paintball malzemeleri amatör sporcular için ve profesyonel oyuncular için farklı şekilde gruplandırılabilir. Paintball malzemeleri kişisel olarak satın alınabildiği gibi oyun kurucuları tarafından da sağlanabilmektedir. Paintball malzemeleri ürün çeşitliliği yüksek olan bir kategoridir. Çeşitliliğin fazla olması fiyat üzerinde de etkisini sürdürmektedir. En uygun fiyat avantajlarından yararlanmak için Lazımbana’yı ziyaret ederek Paintball malzemelerini satın alabilirsiniz.

Paintball bir takım oyunudur.  Beş kişiden on iki kişiye kadar oyuncu sayısına sahip olabilir. Türkiye’de son yıllarda oldukça gelişme gösteren paintball oldukça sevilen ve tercih edilen bir oyundur. Doğa oyunu olması paintball’ı sportif aktivite olarak algılanmasına ve değerlendirilmesine de sebep olmuştur. Türkiye paintball oyunu için uygun coğrafik koşullara sahip olan bir ülkedir. Sevilen de bir oyun olması Türkiye’de bu oyuna olan yatırımları da arttırmıştır. 

Paintball Silahı

Paintball silahları, paintball oyununda kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Kullanım amaçlarına göre 3 çeşit olan paintball silahları kullanım alanına ve oyuncu performansına göre seçilebilmektedir. Yarı otomatik paintball silahları, pompalı paintball silahları ve tam otomatik paintball silahları paintball’da kullanılan başlıca silah çeşitleridir. Pompalı silahlar çok fazla tercih edilememekle birlikte amatör oyuncuların antrenman sırasında tercih ettikleri ürünler arasındadır. 

Alınan çeşitli güvelik önlemeleri ile eğlenceli ve zevkli bir serüven olan paintball doğru malzeme seçimi ile daha güvenli ve keyifli hale gelecektir. Paintball tulumu, tabanca çeşitleri, tüfek, şifreli tetik kilitler, paintball yeleği, yedek namlu vb. ürünler oyunda kullanılan diğer ürünler arasında sayılmaktadır. Paintball ürünlerini Lazımbana’dan en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.