Midyat Telkari El İşçiliği Gümüş Silah Kabzesi

3.299,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Su Alti Daliş Feneri Magicshine Mj 810E 1000 Lümen

750,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Beyzbol Sopasi (61Cm)

57,46 ₺

Ücretsiz Kargo

Fsp Scudo1200 1200Va 1/1 Regülatör Monofaze

275,48 ₺

Ücretsiz Kargo

Sörf Ayakkabısı Deniz Ayakkabısı Bay

37,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Altis Deniz Gözlüğü

24,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Intex Deniz Yüzücü Gözlüğü Maske Ve Şnorkel Dalış Seti

89,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Çocuk Deniz Ve Havuz Ayakkabisi

37,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Çocuk Havuz Ve Deniz Ayakkabisi

37,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Sörf Ayakkabısı Deniz Ayakkabısı Çocuk

37,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Solar Şarj Kontrol Cihazı Regülatör 12V 20A Tt T-Echnı-C

115,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Doğa Sporları Ürünleri ve Fiyatları

Doğal ortamlarda ya da doğa içerisinde genellikle bir outdoor malzeme yardımıyla veya malzemesiz olarak yapılan sporların tümüne doğa sporları denilmektedir. Doğa sporları arasında genellikle tehlikeli olan ve ustalık gerektiren bazı spor çeşitleri de vardır. Bu sporlar hem antrenman hem de yaşam biçimi şekilde kişilerin hayatlarına endekslediği sporlardır. 

Doğa Sporları Çeşitleri

Doğa sporları arasında en çok tercih edilen doğa yürüyüşleridir. Bunun dışında kamp yapmak, kaya tırmanışları, mağaralara tüp ile dalış, yamaç paraşütleri, yelkenli ile açılmak, paramotor, kanat, nehir kanosuna binmek, sal yarışı, su altı dalgıçlığı, serbest dalış yapmak, doğa fotoğrafçılığı, buzul tırmanışları, tur kayağı yapmak, donmuş şelalelere tırmanmak, dağ bisikletine binmek, yelken ve rüzgâr sörfü yapmak, uçurtma sörfü, base jumping ve orientering gibi onlarca şekilde doğa sporu yapılabilmektedir. Bunların arasında malzemeli ve malzemesiz olarak yapılabilecek sporlar mevcuttur. Bu malzemelerin elde edilmesi ve yapılacak spor sırasında yanında taşınması hem güvenlik hem de sağlık açısından çok önemlidir. Bazı malzemeler olmadan doğaya çıkmak çok tehlikeli olabilmektedir. 

Hareket Etmek Şart

Doğa sporları denildiği zaman oturduğunuz yerden yapmak zor bu sebeple en çok kalori yaktıran sporlar arasında gelir. Uzun süre ve kısa süreli olarak yapılabilen doğa sporları için mutlaka temkinli olmak gerekmektedir. Bazı durumlarda uzmanlık gerektiren bu sporlar toplu halde yapıldığı zaman daha zevkli ve güven verici olmaktadır.