Asobu Le Baton Çelik Vakum Yalıtımlı Seyahat Şişesi 500Ml Siyah

12% 578,20 ₺

509,60 ₺

Ücretsiz Kargo

Otomatik Kilitli Oval Çelik Karabina Ce Belgeli

191,00 ₺

Ücretsiz Kargo

LOTUS SERAMİK/PEMBE BATON TEPSİ

8% 112,18 ₺

102,70 ₺

Ücretsiz Kargo

LOTUS SERAMİK/KREM BATON TEPSİ 18,5X38

8% 112,18 ₺

102,70 ₺

Ücretsiz Kargo

Otomatik Kilitli Oval Çelik Karabina Ce Belgeli

135,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Stokta Yok

Tırmanış Malzemeleri Fiyatları

Dağcılık sporu birçok insanın ilgilendiği spor dallarından biridir. Bu spor dalı yanında bisiklet sürmek, doğada zaman geçirmek de insanların son yıllarda ilgilendikleri alanlar arasındadır. Ancak doğa sporları zaman geçirmek sanıldığı kadar kolay değildir. Özellikle de dağ tırmanışlarında insanların çok dikkatli olması ve gerekli ekipmanları yanlarında bulundurmaları gerekiyor. Bu tırmanış ekipmanları arasında kask, halat gibi birçok malzeme sayılabilir. 

Bisikletçi Kaskı

Bisikletçilerin kullandığı kasklar birden fazla model seçeneği ile satışa sunuluyor. Bu ürünler hem yetişkinlerin hem de çocukların kullanabilecekleri şekilde tasarlanan ürünlerdir. Siyah, kırmızı ve mavi gibi değişik renk avantajları vardır. Lisanslı olan bu ürünler son derece dayanıklıdır. Dışarıdan gelebilecek tüm darbelere karşı kişilerin kafa kısmını korumada oldukça işlevseldir. Bu ürünlerin çene altından sabitlenen aparatları vardır. Baş yapısına göre rahat bir şekilde ayarlanabilir ürünlerdir. Sade renklerinin yanında farklı renklerin karmasından oluşan desenli kasklar da beğenilen ürünler arasındadır.

Orijinal Erkek Ayakkabı

Mikrofiber özellikli bir ayakkabı olan ürün poliüretan tabana sahiptir. Topuk yüksekliği 3 cm ve taban yüksekliği ise 2 cm’dir. Ayak ölçülerine uygun olacak şekilde tasarlanmış ayakkabılardır. Islak zeminlerde kayma yapmaz ve kullanımı çok rahat ürünlerdir. 

Çelik Zincir Testere

Kamp yapmayı seven insanların yanlarında bulundurması gereken pratik ürünlerden biridir. Bu ürün %100 çelikten üretilmiştir ve son derece dayanıklı bir üründür. El testeresidir. Taşınması kolaydır ve pratik kullanımı vardır.