Playstation 3

Kategoriler

Fiyat Aralığı

Marka

Beden / Numara

Renk

    Ürün Bulunamadı.
  • Açıklama
  • Diğer Kategoriler

Playstation 3

Playstation-3 eğlence dünyasının üst düzey teknoloji ile harmanlandığı muhteşem  boyutuna hoş geldiniz.Aralıksız oyun ve film ile dizi izleme keyfini yüksek bir çözünürlük eşliğinde sizlere sağlayan bu özel model, birbirinden farklı ve zengin olanakları ile değişik alternatifler sunuyor. Eğlence ihtiyacınızı karşılamak için son sürüm tüm oyun çeşitlerini değerlendirebilir, en iyi ten rengi sıcaklığı ve akış kalitesiyle seyir keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Özellikle oyunlarda yumuşak bir dokuya sahip keskin hatların net olarak ortaya çıkmasına olanak tanıyan bu yeni model, sağladığı yüksek çözünürlüğü bilgisayarın ötesine taşıyor.

Böylece full HD televizyonlarda hayat bulan oyunlar, en uzak mesafede dahi net görüntüler ve koyulukla gölgelendirme noktasında; gerçekçiliğin tadını inanılmaz bir görsellikte sağlıyor. Daha önce hiç tatmadığınız bir deneyim sunan playstation-3, inanılmaz keskinlikteki görüntü kalitesini sizlere yaşatıyor. Böylece Blu ray-disk filmlerde High definition çözünürlük ile geleceği bir adım öteye taşıyabilirsiniz. Sevdiklerinizle ya da kendi başınıza oyun ve televizyon dünyasının içerisinde kendinizi kaybedebilir, eşsiz bir eğlencenin büyüsüne kapılabilirsiniz.

Aile Boyu Gerçekçilik İmkanı

High definition kalitesini evlerinize kadar taşıyan playstation-3, etkileyici stereoscopik 3D formatı ile hayat bulan Bluray 3D filmlerle; ekrandan fırlayan bir gerçekçiliği aile boyu tatmanızı sağlıyor. Böylece eğlence ile gerçekçiliği bir araya getirebilir, filmlerin daha önce görmediğiniz net kısımlarını burnumuzun dibinde hayal edebilirsiniz. Üstelik Cross-platform oyun özellikleri, bulunduğumuz yerdeki oyun deneyimini bambaşka bir boyuta taşıyor. Hareket halinde olduğunuz süre boyunca oyun oynamanın yepyeni yollarını eş zamanlı olarak keşfedebileceksiniz.

Nerede olursanız olun uzaktan kumanda ile kaldığınız yerden devam etme şansını elde edebilir, Cross-buy uygulaması ile yepyeni oyunlara sahip olurken; farklı PS oyunları arasında paylaşım yapabilirsiniz. Oyun deneyimini muhteşem bir kontrol yeteneği sunarak bambaşka bir boyuta getiren playstation-3, sağladığı yüksek performans ve çözünürlük sayesinde yumuşak akışı net bir görüntüyle ekrana taşıyor. Dilediğiniz oyunu hayallerin ötesinde bir keyifle yaşarken, bu model sizlerin bakış açınızı değiştirecek. Üstelik sadece teknolojik özellikleri ile sınırlı kalmıyor. Görsel açıdan süper ince bir model olan bu PS çeşidi, zarif ve şık bir gövdeye sahiptir. Böylece daha estetik bir sunum sağlayan model, mekanlarınızda yer kaplamadan rahatlıkla tutabileceğiniz modern izlenimler sunuyor.

Daha Fazlası İçin Playstation-3

Playstation-3 sayesinde sadece oyun ve film ya da diziler ile sınırlı kalmayın. Ayrıca en değerli ve kişisel video ile fotoğraflarınızı bu model içerisinde depolayabilir, saklayabilir; gönül rahatlığıyla görüntüleyebilirsiniz. En beğendiğiniz müzik türlerini dahili CD çalar ve ortam sunucusu ile dinleme şansı da sizlere sunuluyor. Ayrıca keyfinizi bozmadan koltuğunuzdan rahatlıkla internete girebilir ve bu dünyayı süresiz keşfetme şansını kullanabilirsiniz. Her açıdan üstün özelliklerle hazırlanmış playstation-3, yaşam standardınızı yukarıya çekiyor. Sunduğu görsellik sayesinde ise oyun ve film ya da video deneyimlerinizi bambaşka bir boyuta taşıyor.

Yüksek Çözünürlükle Muhteşem Oyun Deneyimi

Elbette PlayStation dendiği zaman akla ilk olarak muhteşem bir oyun deneyimi ve performansı geliyor. Bu kaliteyi en iyi şekilde yakalayabileceğiniz üstün bir çözünürlük ile - sağlayan playstation-3, en iyi oyunları ücretsiz çevrimiçi oynama şansı da sunuyor. Favori oyunlar ile online dünya içerisinde topluluklara katılabilir, eş zamanlı gerçek oyun deneyimini üst düzey bir performansla yaşayabilirsiniz. Son teknoloji bilgisayarlardaki yüksek çözünürlüğün üstüne çıkmayı başaran bu model, full HD televizyonlarda kusursuz bir deneyim yaşatıyor. Siz de hem oyun hem film ya da dizi hem de muhteşem görsellikteki video ile fotoğraflara şahitlik etmek istiyorsanız, hemen kategori üzerinden bu modeli çok uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.