Ürün Bulunamadı.

Playstation 3 oyunlarını playstation ile en gerçekçi kaliteyle oynayabilirsiniz. Sadece oyun oynamanın ötesinde birçok özelliği ile de efektif kullanılabilir niteliğiyle ön plana çıkıyor. Televizyon karşısında saatler boyu süren heyecan ve adrenalini yaşamaya dair oyun seçeneği de fazladır. Kişisel açıdan en çok rağbet gösterip zevk duyduklarınız arasından seçim yapılabilir. Yeni versiyonlara sahip, tek ya da çok kişili oyun türlerinden de istifade edilebilir. Çok üst düzey grafikler ve yazılımlarla simüle edilmiş opsiyonları da bir hayli çoktur. PS3, bu zamana kadar oyun deneyimine dair hiç yaşamadığınız tecrübeyi sizlere verebilir. Yeni nesil sürümlere sahip playstation 3 oyunları ile boş zamanlarınızı ve stres dolu anlarınızı çok daha ayrıcalıklı hale getirebilirsiniz.

Playstation 3 Oyunları

Playstation 3 kullanıcısı olarak kategorimizde tüm oyun çeşitlerine ulaşılabilir. Fifa, Pes, NBA başta olmak üzere pek çok spor branşına özgü hazırlanmış oyunlar bulunabilir. Savaş ve düşmanlara karşı amansız mücadele etmeyi sevenler içinde harika senaryoya sahip alternatifler mevcuttur. Dev oyun üretici markalarının sürekli geliştirdikleri aksiyon, yarış, eğlence ve zeka temalı oyunları da satın alınabilir. PS3, içeriğinde 3D özellikli oyunları da maksimum performansla oynama şansı tanımaktadır. Sadece bu özelliği ile ön plana çıkmadığı da biliniyor. Yine donanımının bir diğer benzersiz faktörü 'eye' sensörlerinin yer almasıdır. Eğer bu tip bir oyun alırsanız, oyununuzu hareketli şekilde oynayabilir ve sanal gerçekçiliği çok daha üst boyutlarda yaşayabilirsiniz.

Beğeninizi Kazanacak PS3 Oyunları

PlayStation geliştirici SONY, ülkemizde sattığı 3 modelinin Türkçe menülerle kullanılabilmesini de sağlamıştır. Batman, SpiderMAN, GTA serilerinin birçoğunda Türkçe seslendirme ya da alt yazılı destek bulunabilir. Dil problemi yaşayanlar bu endişelerini ortadan kaldırabilir. Satın almak için ilgi gösterdiğiniz playstation 3 oyunları hakkında ön bir fikir sahibi olmak istenebilir. Sizlere ürün açıklamasına dair her veriyi paylaştığımızı söyleyebiliriz. Amacının ne olduğunu, kaç bölümden oluştuğunu, nasıl oynandığını, tekli ya da çoklu oynanıp oynanmadığı yanıtları hemen öğrenilebilir. Oyunlarla birlikte varsa verilen promosyonlar hakkında da araştırma yapılabilir. Çok satanlar, indirimde olanlar ve yeni eklenen gibi başlıklarla da yönlendirilme yapılmaktadır.

Play Station 3 ile Meydan Okuma Vakti

Arkadaşlarınızla çoklu ve online oyun oynayabilme olasılığı PS3 sayesinde gerçeğe dönüşüyor. Turnuvalar, özel ödül ya da puanların verildiği yarışmalar gibi ilginizi çekecek avantajlarda değerlendirilebilir. Böylece zamanın su gibi akıp gitmesi sağlanabilir. Satın almak istediğiniz playstation 3 oyunları sizlere kendinizi keyifli hissettiren anlar yaşatacaktır. Yaşınız ne olursa olsun uygun oyunların hemen bulunması da zahmetsizdir. Yanınızda aile bireyi ya da arkadaşınız olmadığında yalnız oyun oynamak zorunda da kalınmıyor. Hemen sizin gibi online olan oyun kullanıcıları bulunabiliyor ve her nerede olursa olsun kıyasıya yarışma şansını yakalayabiliyorsunuz.

PlayStation 3 Oyun Fiyatları

Sahip olduğunuz PS3 için en yeni sürüme sahip oyunlar almak hedef olabilir. Düzenli olarak takip edeceğiniz kategorimiz de indirimleri görebilir ve böylece daha az bedeller ödeme şansını arttırabilirsiniz. Yeni bir içerikle hazırlanmış ve güncellenmiş versiyonların, daha eski sürümlere göre yüksek fiyatlı olabileceği akıllara kazınmalıdır. Ama ücreti belirleyen tek neden bu değildir. Bazen eski sürüm de olsa bir oyunun popülerliğini koruması ücret konusunda cebinizden fazla paraların çıkabileceği manasına gelecektir. En iyi şekilde araştırma yapmak ve dönemsel kampanyaları takip etmek e mail adresinizi bültenimize kaydetmekle sağlanabilir. PlayStation 3 oyunlarının hem en yeni hem de hesaplı olanlarını bulmak adına bizi tercih edin. % 100 memnun kalacağınız alışverişi böylece başarın.