Ürün Bulunamadı.

Spor Yağmurluk Fiyatları

Yağmurdan korunmak için özel olarak tasarlanan spor yağmurluk modelleri soğuk ve yağmurlu havalarda üstün performans sağlar. Özel sıvı geçirmez dokusu yağmurlu havalarda dışarda kalanlar için son derece etkilidir. Sızdırmaz özelliği sayesinde kıyafetlerin ıslanmamasını ve vücudun hasar görmemesini sağlar. Kolay giyilebilir yağmurluklar uzun ölçüde olması sayesinde komple koruma sağlar. Özellikle çalışma alanları için oldukça uygun olmasından dolayı rahatlıkla tercih edilebilir. 

Üstün Performansa Sahip Yağmurluk Modelleri

Kolay taşınabilir yağmurluk çantalarda yer kaplamaz. Katlanabilir özelliği sayesinde ihtiyaç anında kolayca açılarak giyilebilir. Şapkalı yapısı vücutta komple koruma sağlar. Kol kısımları normal kıyafet ölçülerine oranla daha uzun olarak tasarlanmıştır ve içeri su sızmasını önler. Suyu emmeyen yapı sayesinde damlayan yağmur suyu kolayca düşer ve ağırlık yapmaz. Tercihe göre çok fazla renk seçeneği arasından özgürce seçim yapılabilir. Terletmeyen özelliği sayesinde uzun saatler boyunca rahatlıkla giyilebilir. 

Spor Yağmurluk Modelleri

Spor yağmurluk yağışlı havalarda rahat hareket etmek ve korunmak isteyenler için özel olarak tasarlanmıştır. Standart ölçüler dayesinde her bedene rahatlıkla olur. Çıtçıtları sayesinde kolayca giyilir ve çıkartılır. Bir kere alınacak bir yağmurluk hasar verilmeden kullanıldığı takdirde tekrar kullanılabilmektedir. Kullanılmadığı durumlarda kısa s ürede kurur ve kolayca katlanıp çantalarda taşınabilir. Birçok farklı modeli bulunan yağmurluklar ücretsiz kargo seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Online satış hizmetleri sayesinde her tür yağmurluk modeli güvenle tercih edilebilir.