Ürün Bulunamadı.

Step Çeşitleri ve Fiyatları

Spor yapmaya çok fazla vakit bulamayanlar ya da gün içinde gerektiği kadar hareket edemeyenler kilo ve sağlık sorunlarıyla karşılaşabilirler. Bu sorunlarla karşılaşmamak için uygulanabilecek pek çok yöntem vardır. Bunlardan biri de basit ama etkili aletlerle spor yapmaktır. Step tahtaları ve steple ilgili olan ürünler ev rahatlığında spor yapma olanağı sunarlar. Step tahtaları sayesinde onlarca değişik hareket yapılabilir, step ürünleriyle de yapılan spor desteklenebilir. 

Step Tahtası

Step, sevilerek yapılan egzersizler arasında yer alır. Düzenli olarak yapıldığında hem kilo kontrolü sağlar hem de bedenin direnç kazanmasına faydası olur. Merdiven çıkma etkisi kaliteli step tahtalarıyla rahatlıkla yakalanabilir. Step tahtası ürünler dayanıklı olan, uzun süre kullanılabilen, farklı ebatlara sahip olan, farklı katmanları sayesinde yükseklikleri ayarlanabilen ürünlerdir. Bunun yanı sıra tabanlarında kaymaz bloklar yer alır ve en zorlu antrenmanlarda bile step tahtaları yerlerinden oynamaz. Bu sayede güvenli bir egzersiz yapılabilir. Kaliteli, dayanıklı ve kullanışlı step tahtaları sayesinde istenilen egzersizleri rahat bir şekilde yapmak mümkündür. 

Step Ürünleri

Step egzersizinde faydalanılan en temel araç step tahtasıdır. Bunun yanı sıra birbirinden farklı step ürünleri yapılan egzersizleri geliştirmeye ve daha etkili bir egzersiz yapılmasına olanak sağlarlar. Teknolojiden faydalanılarak üretilmiş olan step tahtalarında LCD ekran yer alır. Bunun yanı sıra kendinden ipli olan modellerle kol kasları ve bacak kasları aktif bir şekilde çalıştırılabilir. Ayrıca step yaparken dambıl kullanılarak ağırlık çalışması yapmak da mümkündür. Kişiler kendilerini zorlamadan, seviyeyi kademe kademe yükselterek en iyi antrenmanlarını programlayabilirler.