Ürün Bulunamadı.

Uzakdoğu Sporları Ürünleri ve Fiyatları

İnsanların son yıllarda fazlası ile merak sardığı spor dallarından birisi de Uzakdoğu sporları aktiviteleridir. Bu aktiviteler sayesinde vücudun tamamını çalıştırma imkânı bulan insanlar hem daha aktif bir yaşam sürüyor hem de zamanlarını savunma sporlarını öğrenerek harcama imkânı buluyorlar. Bu spor aktivitelerini yaparken kullanılan çeşitli eşyalar vardır. Sporun olmazsa olmazı olan bu eşyalar hem spor sırasında kişiye rahat hareket imkânı sunar hem de antrenmanlar sırasında ağır darbe almasının önüne geçer.

Judocu Kıyafet Çeşitleri

Uzakdoğu sporları yapan insanların giydikleri klasik kıyafetler vardır. Beyaz judocu kıyafeti de bu kıyafetlerin en çok tercih edilenidir. Özel tasarım olması sayesinde bu ürünler kişilerin spor esnasında rahat hareket etmesine olanak tanıyor. Ürünlerin omuz kısımları siyah bantlar ile hareketlendirilmiştir. Aynı zamanda pamuk ağırlıklı polyester karışımı bir üründür. Yırtmaçları da destekli dokumadan üretilmiştir. IJF onaylı bir üründür. 

Box Lapa Ellik Çeşitleri

Kick Boks ile uğraşan insanların ihtiyaç duyacakları bu ürünler oldukça kullanışlı ellik tasarımlarını içermektedir. Orta seviyede antrenmanlar için çok ideal olan lapa türleridir. Kalitelidir ve darbelere karşı son derece idealdir. El koyma kısmında avuç iç kısmı ürün ile tam bir uyum sağlar. Aynı zamanda elden çıkmasını önlemek için de özel tasarım olarak üretilmiştir. Bu ürünler çift olarak satılan spor aksesuarlarıdır. Standart beden olarak satışa sunuluyor. Cırt bantları vardır ve bu da her ele uyum sağlamasına yardımcı oluyor.