Ürün Bulunamadı.

Xbox one oyunları, oyun dünyasında gerçeklik anlayışını en iyi şekilde deneyimleme olanağı veren serisinin son modelidir. Böylece bir önceki modellerde değerlendirilen tüm oyunlarla birlikte güncellenmiş bütün oyunları, yüksek bir çözünürlük ile kullanma şansını elde edebilirsiniz. Zengin oyun seçeneklerinin yanı sıra multimedya uyumu, bu model ile daha üst bir noktaya taşınmış durumdadır. Bu konsol devamlı internet bağlantısına da mecbur bırakmıyor. Bu özellik oyun severlere büyük bir özgürlük sunuyor ve eğlenceli bir zaman vaat ediyor.

Özellikle akışı ve yumuşaklığı, net görüntü özelliği ile üst düzey kontrast gerçekçiliği; oyun oynarken ya da film izlerken daha özel bir keyif yaşamanıza olanak vermektedir. HDR donanımı sayesinde koyu ve açık renklerin parlaklığı ile kontrast dengesi, full HD televizyon içerisindeki görüntüyle gerçek hayat arasında bir fark bırakmıyor. Zengin özellikleri arasında ayrıca instant switch tasarımıyla, programlar arasında hızlı bir geçiş olanağı veriyor. El hareketleri ve sesle yönetebilecek bir kontrol programı da sağlayan sistem, uzaysal ses kalitesi ile sizleri oyun ya da filmlerin içerisine daha çok çekmektedir.

Birbirinden Farklı Xbox One Oyunları

Özel bir içeriğe sahip olan xbox one oyunları, geçmişten günümüze uzanmış değişik oyunların keyfini; yüksek teknoloji ile çıkarılmasına olanak vermektedir. Oyun dünyasına getirdiği yeni bir anlayış sayesinde, alternatifler daha zengin bir olanağı kapsarken; oyun deneyimini farklı bir pencerede sunuyor. Çok eski dönemlerde popüler olan oyunlardan, günümüzdeki yüksek sistemlere sahip oyunlara kadar en ufak bir sorun yaşanmadan; kusursuz akış ile yumuşaklıkla değerlendirebilirsiniz.

Dilediğiniz oyunları 1080p üzeri çözünürlük ile full HD televizyonlarda oynayabilir, sevdiklerinizle ya da tek başınıza oyun evreninin fantastik dünyası içerisinde kaybolabilirsiniz. Kişisel isteklere bağlı farklı anlayışlar içerisinde hazırlanmış oyunlar, değişik zamanlarda ruh halinize bağlı olarak tercih imkanı sunuyor. Oyun içerisindeki en uzak noktalarda dahi yüksek bir çözünürlüğün çıplak gözle şahit olunmasına fırsat veren xbox one oyunları, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir keyif tanıyacak.

Farklı İsteklere Göre Değişik Anlayışla Harika Oyunlar

Tercih ettiğiniz anlayış içerisindeki farklı xbox one oyunları arasından ruh halinize bağlı olarak dilediğiniz alternatifi deneyimleyebilirsiniz. Bunlar içerisinde birbirinden farklı konsepte bağlı aksiyon oyunları, Eğlence; dövüş, macera, simülasyon ya da savaş ile birlikte araba yarışları veya spor gibi kategoriler sizleri bekliyor. Her biri son sürüm güncellenen oyunlar olarak xbox one üzerinden uyumlu şekilde destekleniyor. Bugüne kadar çıkmış bütün stratejik oyun çeşitleri, büyük bir heyecanla beklenen Marvel Lego oyunlar da değerlendirilebilir.

Ayrıca her biri heyecan yaratan farklı bölümlerden oluşmuş aksiyonlu seçenekler de sizler için oyun dünyasında bambaşka kapıları aralıyor. Özellikle spor tutkunlarının her sene büyük bir merakla bekledikleri FIFA ve NBA, en üst düzey sistemlerle oyun keyfini tatmanıza fırsat tanımaktadır. Ayrıca içinizdeki çocuğu yeniden alevlendirebilir, disney dünyasının muhteşem oyunlarını yaşayacağınız harika eğlenceyle değerlendirebilirsiniz. Bunu ister tek başınıza dilerseniz ailenizde ya da sevdiklerinizle gerçekleştirebilir, asla tükenmeyen zengin oyun kategorilerinden sürekli farklı tercihler yapabilirsiniz.

Her Konuda Muhteşem Bir Deneyim Sunan Xbox One Serisi

Sadece günümüz üst düzey teknolojisi ile üretimleri gerçekleştirilmiş oyunlar değil, farklı kategorilerdeki harika film ve dizilerin de keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. HDR teknolojisi, özel işletim sistemi ve yüksek bir çözünürlük sunan kaliteli performansıyla, beyaz perdenin en özel filmleri televizyonlarımıza geliyor. YouTube, Netflix ya da Amazon gibi özel platform içerisindeki videoları da akıcı bir şekilde dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Hayal dünyanızı her zaman geniş tutacak birbirinden farklı xbox one oyunları, çok uygun fiyatlar eşliğinde kategori bünyesinde sizleri bekliyor.