Snopy Rampage SG-R218 Ps3/pc x Input Kırmızı USB 1.8m Joypad

28% 525,00 ₺

380,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Sony PS4 Dualshock V2 Oyun Kolu

39% 1.499,00 ₺

919,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Xbox one, dünyanın en sevilen ve tercih edilen oyun konsolları arasında yer alıyor ve güncellenmiş olan geliştirdiği teknolojik donanımları ile muhteşem üst düzey bir çözünürlük sunuyor. Özellikle 1080p çözünürlüğün üzerine çıkarak keskin hatları açık bir şekilde sergileyen model, oyun içerisindeki en uzak noktalardaki netliği ve gölgelendirmeyi dahi rahatlıkla ortaya koyuyor. Özellikle akıcı dokusu ve yumuşaklığı bütün farklı oyunlardan hiç kopmadan oyunların tadını çıkarmanıza fırsat veriyor. Eğer siz de evde keyifli bir vakit geçirmek ve bunu uzun süreli oyun oynayarak sağlamak isteyenlerden iseniz, o zaman doğru modele bakıyorsunuz demektir. Şimdiye dek diğer tüm oyun konsollarının üzerinde bir performans sağlayacak nitelikte donanımlarla, oyun ve eğlence dünyasında sizlere bambaşka bir pencere açılıyor. Xbox one oyun konsolu ile 4K görsel dünyasının ne getirdiklerine kendiniz şahit olduğunuzda, göreceğiniz gerçekçilikten sonra bir daha asla vazgeçmeyeceksiniz. Model için özel olarak hazırlanmış işletim sistemi aralıksız oyun oynama ve film ya da dizi izleme imkanı sunuyor. Böylece boş zamanlarınızı daha değerli kılabilir ve tek başınıza ya da sevdiklerinize beraber eğlenceyi doruğa çıkarabilirsiniz.

Rahat Bir Kullanım İle Bütün Özellikleri Eşliğinde Xbox One

4K blu-ray çözünürlük performansını bütün film, dizi ya da videolar için sunan xbox one, özellikle portatif kullanımı sayesinde rahatlıkla kurulum imkanı da sağlıyor. Herhangi bir performans kaybı yaşamayacağınız HDR özelliği, sizlere gerçek renklerin ekranda nasıl göründüğünü en iyi şekilde yansıtıyor. Özellikle açık ve koyu renklerin arasındaki kontrast farklılığına şahit olabilir, gerçek hayat ile oyun dünyası arasındaki görselliğin artık bir farkı kalmadığını görebilirsiniz. En yüksek bilgisayar işletim sisteminin daha üstüne çıkan xbox one, akış sürekliliği, yüksek bir çözünürlük ile net görüntü modu ve uzaysal ses avantajlarıyla; sizlere bambaşka bir deneyim yaşatıyor.

Böylece sevdiklerinizle beraber ya da tek başınıza bütün film ile dizilerin içerisinde kaybolabilir, keyfinizin hiçbir durumda bozulmamasına olanak tanıyabilirsiniz. Ayrıca 4K çözünürlük YouTube ya da netflix'de amazon gibi önemli platformlar içerisindeki videolarda kusursuz bir netlik sağlıyor. Dilediğiniz videoları ya da fotoğrafları full HD televizyon üzerinden görebilir, eğlenceli bir zaman geçirebilirsiniz. Yine kusursuz bir bağlantı ile internet dünyası içerisindeki tüm olan bitenden anında haberdar olabilirsiniz.

Kusursuz Bir Oyun Zevki İçin Özel Model

Daha önce hiç yaşamadığınız oyun hızını keşfedeceğiniz xbox one, net görüntü ve keskin hatları ile renk kontrastı arasındaki denge sayesinde; gerçek bir oyun deneyimi yaşatıyor. Deyim yerindeyse ışık hızı ile oyun oynama fırsatı sağlayan bu özel seri, güncellenmiş olan tüm yeni oyunların en üstün performansla denenmesine fırsat tanıyor. Ayrıca yüksek oyuncu topluluğu sayesinde çevrimiçi oyunlara da dahil olabilir ve gerçek zamanlı oyunlarla eğlenceli bir vakit geçirebilirsiniz. Sizlere her açıdan kusursuz bir deneyim sağlayacak bu özel model, şimdi kategori üzerinde çok uygun fiyatlarla bekliyor.

Farklı Özellikleri İle Xbox One Serisi

Günümüz teknolojik donanımları eksiksiz olarak bünyesinde bir araya getirmiş olan xbox one, özel oyun kumandası sayesinde de birçok yeniliği sizlere sunuyor. Daha güzel bir deneyim yaşamak için parmak ucu hassas geri bildirim özelliği, uyarım tetikleyicileri ile oyunların kontrolü her zaman sizde olacak. En konforlu ve daha iyi bir hassasiyet yakalama imkanı veren kol teknolojisi, dış hatları ve D-pad’i özel olarak tasarlanmıştır. Gelişmiş yapay zeka teknolojisi ve özel olarak modele yüklenmiş işletim sistemi hem oyun oynama hem de film ya da dizi keyfini, kuzusu bir deneyime çeviriyor. Hemen kategori üzerinden bu özel modeli sipariş verebilir, uygun fiyatla evinizdeki hayatınıza bambaşka bir renk katabilirsiniz.