Xbox One S

Fiyat Aralığı

Marka

Beden / Numara

Renk

    Ürün Bulunamadı.
  • Açıklama
  • Diğer Kategoriler

Xbox One S

Güncellenmiş olan yepyeni oyunlar ve harika filmler ile diziler xbox-one-s üzerinde keşfedilir. 3 farklı neslin değişik dönemlerde yaşadığı birbirinden güzel oyunları, en çok satan ve en popüler güncellemeleri ile eğlencenin doruğuna çıkarabilirsiniz. 1000’nin üzerindeki bambaşka oyunları yeniden deneyimleyebilir ya da ilk kez oynama şansını elde edebilirsiniz. Yüksek çözünürlük performansı ile 1080p görüntü modunu kusursuz bir açı ile sunan bu model sayesinde, oyunlara hiç görmediğiniz bambaşka bir dünyanın içerisinden bakacaksınız. Kusursuz doku akışı, televizyonlarla gerçekçilik yakalama şansı ve keskin hatlar oyunlarda farklılık yaratıyor. Gölgelendirme netliği, geniş bant özelliği ve 4K çözünürlüğü ile fragmanları seyretme şansı tüm oyunları daha özel kılmaktadır. Eğer siz de oyun dünyasını daha üstün bir performansla deneyimlemek isterseniz, xbox-one-s hayal dünyanızda sınırsız bir pencere açıyor. Özellikle HDD teknolojisi hem oyunlarda hem de filmlerde yepyeni kapılar aralıyor. Muhteşem grafikler, uzaysal bağlamda bir düzey ses teknolojisi ile güvenilir ve hızlı çevrimiçi oyun yaşamın içinde adeta kaybolacak, kendinizi film ya da diziler içerisinde hissedeceksiniz.

Yüksek Kalite İle Oyun Ve Televizyon Dünyası

HDR teknolojisini sonuna kadar yaşatan xbox-one-s, yüksek dinamik aralık ile sizleri muhteşem bir grafik dünyasına çağırıyor. Ayrıca 4K çözünürlük özelliği sayesinde Ultra HD Blu ray çözünürlük ile video akışında bambaşka bir deneyim yaşamanıza olanak tanıyor. Birinci sınıf dolby atmosfer ve DTS:X ses kaydıyla, 3 boyutlu uzaysal bir deneyimin nasıl bir eğlence kattığına şahit olacaksınız. En büyük avantajlarından biri olan yüksek dinamik aralık özelliği, yeni nesil son sürüm birbirinden farklı kaliteli oyunları daha parlak renk deneyimi ile üst düzey bir çözünürlük altında yaşamanıza fırsat veriyor. Açık renkler ile koyu renkler arasında özel bir kontrast sağlayan bu donanım, böylece oyunlarda gerçek bir görsel derinlik oluşturuyor. Bu da sizlere adeta oyunların içerisindeymişsiniz gibi bir ortam içinde yaşamanıza fırsat tanımaktadır. Bir kez deneyimleyenin bir daha asla vazgeçemediği HDR teknolojisi, oyunlarda ve televizyon keyfi konusunda sizleri bağımlı hale getirecek.

4K Eğlencesiyle Hayatınıza Renk Katın

Hem oyun çeşitleri açısından hem de farklı film ve diziler konusunda muhteşem bir görsel sağlayan 4K çözünürlük, xbox-one-s modelinde sizleri en iyi performansa karşılıyor. Deneyimleyebileceğiniz 3 boyutlu görselliğe en yakından şahit olabilir ve eğlenceyi doruğa çıkarabilirsiniz. YouTube, netflix ve Amazon gibi dünya çapındaki video içerik dünyasında 4K çözünürlük nasıl bir farklılık yarattığına şahitlik edebilirsiniz. Ayrıca 4K bluray özelliği ile nefes kesecek film ayrıntılarına ulaşabilir, ilk defa yaşayacağınız uzaysal ses deneyimi sayesinde hem oyun hem de film ve dizilerinize canlılık katabilirsiniz. Dokusal akışın muhteşemliği ve yumuşaklığı ile dikkatiniz dağılmadan dilediğiniz oyunu keyfini en iyi biçimde yaşayabilirsiniz. Ayrıca sevdikleriniz ve dostlarınız ile ya da tek başınıza farklı film ya da dizilerin atmosferi içerisinde; aralıksız bir gerçekçilik yaşama şansı da xbox-one-s ile sizleri bekliyor.

Eğlence Dünyasına Hoşgeldiniz

Yeni nesil üst düzey teknolojik donanımlarla hayat bulmuş olan bu özel model, sizleri eğlence dünyasının büyülü atmosferine davet ediyor. Eğer mükemmellikten şaşmıyor ve hem oyunlarda hem de dizi ya da filmler ile videolarda en iyisini tercih ediyorsanız; xbox-one-s sizlerie bunu en yüksek çözünürlük performansı ve ses deneyimiyle sunuyor. Siz de hemen çok uygun fiyatlarla kategori üzerinden bu ürünü sipariş verebilir, yaşayabileceğiniz eğlenceyi çok daha üstün bir gerçekçilik ile deneyimleyebilirsiniz. Hayatınıza renk katmak ve bir farklılık yaramak istiyorsanız, doğru modele bakıyorsunuz.