Xbox One X

Fiyat Aralığı

Marka

Beden / Numara

Renk

    Ürün Bulunamadı.
  • Açıklama
  • Diğer Kategoriler

Xbox One X

Dünyanın en iyi konsolu ile tanışın. Gelişmiş teknik özelliklerinin yüksek bir performansla sunulduğu xbox-one-x, diğer tüm konsol çeşitlerinden %40 daha güçlü bir verim sağlıyor. Tatmin edici bir işlevselliğe sahip grafik işlem gücü ve 4K blu-ray oynatıcısı sayesinde, oyunların keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Sizi animasyon dünyasının muhteşem evrenine çekecek olan bu yeni model, akıcı dokusu ve ten rengini en sıcak gerçekçiliğiyle yansıtan teknolojik donanımı sayesinde; eğlence dünyasını çok daha keyifle karşılamanıza olanak tanıyor.

Özellikle en yüksek oyuncu topluluğuna sahip olan evren içerisinde, çevrimiçi bağlantı ile kesintisiz bir portalın keyfini en iyi şekilde çıkarabilirsiniz. Muhteşem bir görüntü ve hız ağı üzerine tasarımı gerçekleştirilmiş bu model, 1080p çözünürlüğe sahip görüntü ile uyumlu olarak gerçekçiliği ayağınıza kadar getiriyor. Full HD televizyonlarda farklı boyutlarda aynı kalitedeki görüntüsüyle hem oyunların keyfini çıkarabilir hem de film veya dizi izleme zevkini yaşayabilirsiniz. Gelişmiş teknolojik özellikleri geniş bellek bant seçeneği ve oyun oynama performansını yukarıya çıkaracak grafiksel avantajı sayesinde, gerçekçiliği yaşamanıza en iyi olanağı sağlıyor.

Geniş Oyun Seçenekleriyle Teknoloji Dünyasını Yakalayın

Güncellenmiş olan sürümleriyle tüm yeni nesil oyunları yüksek bir çözünürlük performansı altında deneyimleyebilirsiniz. Özellikle xbox-one-x adına çıkarılan oyunlar çeşitlilik sağlıyor ve geniş oyun platformu sayesinde eğlenceli bir zamanın kapılarını sonuna kadar aralıyor. 4K oyunlar için yaratılmış bu özel model sayesinde 2160p çerçeve belleğiyle, kendinizi tüm oyunları muhteşem aksiyonlarına teslim edebilirsiniz. Uçsuz bucaksız bir hayal gücüyle tasarımı hazırlanmış oyunlar net görüntü ile ekrana yansıyor. Gerçek ten sıcaklığı, keskin hatlar ve gölgelendirme en uzak noktalardan dahil net görüntüler kusursuz bir performansla sunuluyor. Bu gerçekçilik ses konusunda da sizleri ayrı bir boyuta taşımaktadır. Uzaysal bir ses deneyimini yepyeni bir nesil teknoloji tasarım ile sunan xbox-one-x, üstün donanımları ile tüm oyunların eşsiz dünyasına sizleri davet ediyor. Özellikle oyunlarda en çok istenilen istikrar, hız ve güvenirlik kusursuz bir düzeye çıkarılmış durumdadır.
 
Film Ve Dizi İle Program Dünyasında Eğlenceyi Doruğa Çıkarın

4K blu-ray oynatıcısı sayesinde hayatınıza renk katın. Bütün farklı film ya da dizilerin büyülü dünyası içerisinde, 4K görüntü kalitesinin ucuz bucaksız evreni sizlere muhteşem bir gerçekçilik sunuyor. Tek başınıza ya da aileniz ve dostlarınızla beraber, sinemada yaşayabileceğiniz hem ses hem de görüntü kalitesi ufkunuzu genişletecek. Yani ister güncellenmiş bambaşka oyunları oynayın, ister film ya da dizi keyfini sonuna kadar çıkarın ve harika programları seyredin hiç fark etmez; HDR teknolojisi ile elde edilen grafikler size muhteşem bir görsel sunacak.
 
Dünyanın En Güçlü Konsolu

Diğer konsol çeşitlerinden çok daha yüksek bir performans sağlayan xbox-one-x, aynı zamanda %40 verim sayesinde kesintisiz bir oyun imkanı sunuyor. Daha hızlı işlem ve daha fazla bellek sayesinde oyun dünyasında gerçekçiliğini iliklerine kadar hissedeceksiniz. Detaylı olarak sunulmuş ve pürüzsüz animasyonlarla bezenmiş görüntü çözünürlüğü, oyunlara daha fazla adapte olmanıza olanak tanıyor. Akıcı oyun dokunuşu, kusursuz ses deneyimi ve en iyi çözünürlük sayesinde oyunları bambaşka bir pencereden görme şansı sizlere sunuluyor.

Hemen kategori üzerinden çok uygun fiyatlarla sipariş verebilir, oyun ya da televizyon evreninin eşsiz dünyasında kaybolabilirsiniz. Ayrıca 4K kalitesi ile birbirinden farklı videoları internet üzerinden seyredebilir, fotoğraflarınıza bakabilir ve yaşamınıza bambaşka bir renk katabilirsiniz. Eğer mükemmelliğe çok önem veriyorsanız o zaman xbox-one-x sizin için en doğru adrestir. Günümüz teknolojisinin tüm olanaklarından yararlanarak hazırlanmış bu model, eğlence standartlarınızı en üst noktaya çıkaracak.