Yılbaşı Işıkları

Anasayfa Ev, Yaşam, Ofis, Kırtasiye Yılbaşı Işıkları

Fiyat Aralığı

Marka

Beden / Numara

Renk

0 Ürün Listeleniyor

    Aramnıza uygun ürün bulunamadı. Lütfen yeni bir arama yapınız.
  • Açıklama
  • Diğer Kategoriler

Yılbaşı Işıkları

Hem Türkiye'de hem de dünya genelinde coşkuyla kutlanan Noel zamanlarına özel yılbaşı ışıkları birçok farklı renk ve desen seçeneğini de bünyesinde barındırıyor. Bu ürünlerin en büyük özellikleri sadece Noel zamanlarında değil parti ve kutlamalarda da kullanılabiliyor olması. Bu açıdan yaklaşıldığında çok yönlü bir ürün kalitesi sunan bu modeller, muhafaza edildiği takdirde tekrar tekrar kullanılma seçeneğine açık. Peşin ödemelerde yüzde elliye varan indirimler de söz konusu.

Ateş Böceği Şeklinde Yılbaşı Ağacı Işıkları

Yıl başı ağaçlarının süslenmesine ayrı bir derecede önem verenler ateş böceği şeklindeki bu ışıklar arasından seçim yapabilirler. Pille çalışan bu modeller az enerji ile uzun süreli olarak kullanılabilir. Metre uzunlukları tamamen ihtiyaca ve kullanılacak mekana göre 3 metre ile 6 metre arasında değişmektedir. Gün ışığının tüm doğallığını ve sağlık ölçütlerini yerine getiren bu ürünler ne kadar yanarsa yansın göz sağlığını olumsuz olarak etkilemez. Su geçirmeyen özellikleriyle ufak kazalarda dahi emniyetli sistemi devreye girer. Kontrol anahtarında iki ayrı seçenek bulunmaktadır. On - Off tuşları ile birlikte tek dokunuş ile kolaylıkla açılıp kapanabilir. Ürün içeriğinde pil kutuları da yer almaktadır. Pillerin enerjisi azaldıkça yenileri ile değiştirilebilir.

Pirinç Ampullü Yılbaşı Işık Modelleri

Yılların deneyimi ve güvencesi ile birlikte satışlarda yer alan pirinç ampullü yıl başı ışıkları led kalitesinin dışa vurumlarını yansıtmak konusunda başarılı ölçeklere sahiptir. Bu ürünlerin bir başka özelliği vitrin süslemelerinde ürünleri ön planda tutmak için de değerlendirilebiliyor olmasıdır. Her açıdan çok yönlü bir kullanım pratiğine sahip olan bu ürünlerde 20 metreye kadar uzanan kablo seçenekleri mevcut tutulmaktadır. Kabloları kolayca katlanabilir olduğu için kullanılmadığı zamanlarda kendilerine özel kutularda az yer kaplayarak saklı tutulabilir.

Mavi Led Işıklı Ürünler ve Özellikleri

Tek renkte sınırlı kalmak isteyen ve sade süslemeler için ürün bakanlar sadece mavi led ışığı veren yıl başı ürünleri arasından bir tercih yapabilirler. Parlement mavisine yakın bir tonda olan bu modeller sabit ya da hareketli yanma stillerine sahiptir. Uzaktan kumanda ile kolayca kontrol edilebilir. Parti ve çeşitli kutlamaların da vazgeçilmez aksesuarı olarak nitelendirilen bu ürün ağaçların üstünde de tatbik edilebilir.

Karışık Led Işıklar ve İade Koşulları

Gök kuşağının tüm renklerini haznesinde barındıran ve karışık renk seçeneğiyle tam bir görsel şölen oluşturan karışık led ışıklar da Noel öncesi satın alınabilecek aksesuarlar arasında yer alıyor. Renklerin iç içe geçerek ve hareketli bir vizyon oluşturarak misafirlerin de eğlenmesini sağlamaktadır. Ürünlerin teslimatı gerçekleştirildikten sonra 14 günlük süre boyunca iade ve değişim taleplerinde bulunulabilir. Bu süre içerisinde iade ve değişim koşullarına ekstra bir ücret kesilmemektedir. 30 ve 40 adet led ışığından olan modelleri kataloglarda ürün görselleri ile birlikte sunulmaktadır.

Ağaçlardan Tavana Yansıyan Modern Yıl Başı Işıkları

Bir diğer model ise doğrudan doğruya ışık vermek yerine tavandan ışık sarkıtan modern yıl başı ışıklarıdır. Bu ürünlerin çalışma prensibi projektör ürünlerinde olduğu gibi cereyan etmektedir. Özellikle turuncu, turkuaz, parlement gibi canlı renklerin uyum içerisinde hareketli görüntüler çizdiği bu ürünler başta Noel olmak üzere birçok farklı kutlama ve parti eğlencesinde konuklara ve ev sahiplerine keyifli vakit geçirmek üzere tasarlanmıştır. Özel kutusu ve kullanım kılavuzu ile birlikte aynı hafta içerisinde kargo gönderimi yapılmamaktadır. Stoklarda bulunmayan ürünlerin siparişleri ise 10 gün içinde tedarik edilip yeni sahiplerine gönderilmektedir. Ürünleri kullanım memnun kalanlar online platformlarsa bu modelleri tavsiye edebilir ve ürün yorumları kısmında görüşlerini bildirebilir.