sedef kitap kırtasiye
Mağaza Puanı

Yılbaşı süsleri, yeni yıla girerken evlerden okullara, iş yerlerinden restoranlara kadar hemen her yeri donatıyor ve bu günlerde siz de online alışveriş keyfiyle yaşam alanlarınızda renkli, eğlenceli ve sıcacık değişiklikler yapabilirsiniz.

Yeni Yıla Hazır mısınız?

Umutların bitmek tükenmek bilmediği, yeni başlangıçların yapıldığı ve sevenlerin yüzünü güldürmenin adet olduğu günler öncesinde hazırlıklarınızı oturduğunuz yerden ve tek sepette tamamlayabilirsiniz. Evinizin ve seçtiğiniz hediyelerin kişiliğinizi yansıttığı düşünüldüğü zaman her bir detay üzerinde önceden çalışarak ve hazırlık yaparak kusursuz etkiler yaratabilirsiniz.

Her bir arkadaşınızın sizin için ne kadar değerli olduğunu gösterecek hediyeleri yılbaşı süsleri arasından seçebileceğiniz gibi, el emeği göz nuru hazırladığınız ürünleri de renkli paketler ve eğlenceli süslerle zenginleştirerek farkınızı net bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Yeni bir yılın yaklaştığını hatırlatan süsler arasında; çam ağacı, kostümler, şapkalar, minik biblolar ve mumlar sayılabilir.

Hazırlıkların tamamının minik detaylarla büyüdüğü ve göz alıcı hale geldiği yılbaşı öncesi ve yeni yılı takip eden ilk günlerde yastıktan battaniyeye, yatak örtüsünden masa düzenlemesine kadar kullandığınız her eşyaya sevginizi katarak yaratıcılığınızı gözler önüne serebilirsiniz.

Yeni Yılın Olmazsa Olmazı: Çam Ağacı

Yılbaşı süslemesi dendiği zaman akla gelen çam ağaçları kullanılacağı yere göre farklı büyüklüklerde tercih edilebilir. Genel olarak yeşil renkte olan ağaçların son yıllarda daha çok beyaz, kırmızı ve parlak tonlarda hazırlanmış olanları da beğeni toplamaktadır. Renkli ışıklarla, süslü toplarla, geyik ve kardan adam gibi figürlerle farklı bir havaya bürünen ağaçların altına konacak hediye paketleri de geceye heyecan katacak en önemli detay olarak görülebilir.

Mekan özel ölçüleri, de monte ayakları, süsleri ve ışıklarıyla fark yaratan çam ağaçlarından sipariş vererek yılbaşı hazırlıklarınızı online ortamda tamamlayabilirsiniz. Noel Babanın geyiklerini evinize taşırken her anlamda hazır olduğunuz belli etmek için işe kapı süsü takarak başlayabilirsiniz. Kozalak, yıldız, çan ve kardan adamların yer aldığı bir ortamda çalacak müzikle içinizdeki enerjiyi dışarıya yansıtabilirsiniz.

Pencere Süsleriyle Hazırlıklarınızı Tamamlayın

Bebekler ya da davetliler için satın alacağınız Noel Baba kostümleriyle şapka, taç ve maskeleri bir arada kullanabilir, eğlenceyi günlük hayatın bir parçası haline getirebilirsiniz. Mini afişler, renkli notlar ve süslemelerle fark yaratacak ortamlarda kurulacak sofralar da yılbaşı süslerinden nasibini alarak yeni yılın yaklaştığını herkesin hissetmesini sağlayabilir.

Renkli süsler; birbirinden farklı büyüklük ve şekillere sahip olan renkli toplar yılbaşı süsü dendiği zaman akla gelen ilk seçeneklerdir. Gerek ışıltılar gerekse tüylerle süslenen yeni tasarımlardan alarak ağacınıza farklı bir hava katabilirsiniz.

Yıldız; yılbaşı ağacının en üstüne konan yıldız, aynı zamanda farklı boylarda ağaç üzerinde de kullanılabilir.

Çan; minik çalmayan ve daha büyük çalan çanlar yeni yılı hatırlatan en önemli figürler arasındadır. Noel Babanın elinden düşürmediği ve her yerde çalarak dolaştığı çanlar kapı süsleri üzerinde de kullanılabilir.

Kardan adam; en az Noel Baba kadar bilinen bir diğer karakter de kardan adam figürüdür. Farklı tasarımlara sahip olan modeller alarak aynı ağaç üstünde değişik kompozisyonlar oluşturulabilir.

Geyik; Kış mevsimini hatırlatan geyik figürü aynı zamanda yılbaşı ile de özdeşleşmiştir.

Renkli ışıklar; kimisi müzikli kimisi de yanar söner olan ışıklarla sadece ağacı değil, kapı ve cam önlerini de süsleyebilirsiniz.

Evinize ya da iş yerinize gelenlerin yılbaşı hazırlıklarınızı gözleriyle görebilmesi yaratıcılığınızı ortaya koymuş olduğunuzu belli eder. Buna karşılık mekan dışında kalanları da içeriye davet edecek özelliğe sahip olan ürünler ile yeni yıl enerjisinin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.