• CREATINE Creapure® 500 GR HEDİYELİ

CREATINE Creapure® 500 GR HEDİYELİ

GÜÇ VE KUVVET ARTIRICI, YAĞSIZ KAS KÜTLESİ OLUŞUMU

% 0 indirim
139,00 ₺
139,00 ₺
Yorum (0) | Yorum Yap

Ücretsiz kargo


Satıcı - Masiva Spor Malzemeleri 81

Ertesi gün kargoya verilir.


Paylaş:

Bu ürüne bakanların inceledikleri Tümünü Gör

KULLANIM AMACI

%100 Saf mikronize kreatin monohidrat içerir

Güç ve kuvvet artışına

Yağsız kas kütlesi oluşumuna

Enerji 

Protein sentezine

Artan ATP sentezine yardımcı olur

 

CREAPURE

CREAPURE NEDİR?

Dünyada %100 saf Mikronize Kreatin monohidrat üretebilen tek firma ALZCHEMdır. ALZCHEM firması kendi geliştirdiği bir üretim yöntemi (CYANAMIDE ROUTE) vekendi patenti , ( patent 5,719,319) ile en yüksek kalite, sağlık vegüvenliği garanti eder. Creapure ürününde hiç bir yabancı madde tespitedilememiştir.

 

Alman üretici ALZCHEM firmasının üretmiş olduğu Creapure, Türkiye’deHARDLINE NUTRITION markasıyla piyasaya sunulmaktadır.

Kreatin insan vücudunda karaciğer ve böbrekte, üç temel amino asitin(arjinin, glisin, metionin) doğal olarak sentezlenmesi sonucunda oluşan doğalbir amino asit türevidir. Kreatinin en temel görevi ani ve güç gerektirenhareketlerde kaslara enerji sağlamaya yardımcı olmaktır. Kreatin kasların gerçekenerji kaynağı olan ATP nin (Adenosine triphosphate) miktarını artırmaya,dolayısıyla kreatin takviyesi gerçek bir güç artışı sağlamaya yardımcı sırasında, sürekli olarak ATP üreten tek madde olması nedeniyle,Kreatin gerçek güç performansı artışı sağlayan tek sporcu gıdasıdır.

 

Kreatin in başka bir etkisi, vücutta protein sentezini artırmaya yardımcıolmasıdır. Dolayısıyla, Kreatin kas büyümesi açısından çok ciddi bir sporcugıdasıdır. Kreatin sadece bir sporcu gıdası değildir. Aynı zamanda sporyapmayan insanlar içinde son derece gereklidir. Özellikle vejeteryanlardakreatin takviyesi mutlaka yapılmalıdır. Günlük kreatin ihtiyacımızın yarısı etve balık yemekle karşılanması sebebiyle vejeteryanların kandaki Kreatinseviyeleri, et yiyen insanlara göre %40-50 oranında daha düşüktür. Creapurehayvansal orijinli olmadığı için en katı vejeteryanlar için uygundur.

 

Kreatin monohidratın, mikronize formu hücrelere maksimum emilim sağlamayayardımcı olması için tasarlanmıştır. Creapure ürünlerimizde %100 saf mikronizekreatin monohidrat kullanılmıştır.

 

Nerde bulunur?

Kreatin sadece etin içinde bulunan bir maddedir (anne sütünde 10 000 de 1,sebze, meyve ve karbonhidratların içinde yok denecek kadar az).

 

5000 mg

CREATINE MONOHYDRATE

 

Kullanım Bilgisi

1 porsiyon (1 tatlı kaşığı, 5g), bir bardak (200ml) su ile karıştırarakantrenman öncesi alınız. Kreatin yüklemesi için, 7 gün boyunca günde 4 defa 1porsiyon (1 tatlı kaşığı, 5g), toplam 20g alınır. İlk haftayı takip eden 6hafta boyunca, günde 1 defa 1

Yorum Yaz

Yorum yazmak için önce üye olup veya giriş yapmalısınız.