Ürün Bulunamadı.

Ofis gereçleri iş yerlerinde iş yükünü hafifletmek, çalışma disiplinlerini çok daha pratik ve konforlu hale getirmek için sıklıkla tercih edilmektedir. Yüksek teknoloji ile desteklenmiş olan ofis gereçleri birçoğu aynı anda birden fazla fonksiyon seçeneği ile müşteri ve kullanıcı memnuniyetini sağlamaktadır. Aynı zamanda piyasa içerisinde her birinin birden çok yedek parçasını bulmak da mümkündür. Çok daha ekonomik alışverişlerin altına imzasını atmak isteyen alıcılar özellikle yeni açacakları ofisler için toplu alımlar yapabilir. Bunun dışında da sezon boyunca ofis makinelerinde sıklıkla indirimler yapılmaktadır.

Masa Üstü Hesap Makineleri ve Ürün Özellikleri

Masa üstü hesap makinesi ofis ortamlarının vazgeçilmez cihazları arasındadır. Hesap makineleri artık masa üstü ve hane bilimsel fonksiyonlu özellikleriyle satışa çıkarılıyor. Yeniden yapılandırılmış plastik tuşları kullanım konforunu artan ilk özelliktir. Sadece dört işlem değil birçok farklı yapıdaki problemin çözümünde aktif olarak kullanılabilir. Bu ürünler aynı zamanda okul gibi alanlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Taşınması son derece kolaydır.

Zımba Makineleri

Zımba makineleri dosya kağıtlarının çok daha nizami bir şekilde muhafaza edilmesini sağlayan bu kategoride yer alan ikinci makinedir. Özellikle profesyonel kollu olarak üretilen çeşitleri son iki senenin en çok satılan makineleri arasında yer almaktadır. Masa üstlerinde az yer kaplaması ve çok iş görmesi nedeniyle tercih sebebidir. Mavi, sarı ve yeşil gibi her tür ofis ortamının dekorasyonuna eşlik edecek alternatifleri de bulunuyor.

Yazar Kasa Posları ve Ürün Özellikleri

Yazar kasa posları gösterişli ekranları ve son derece portatif kullanımları ile bu senenin en dikkat çeken makineleri arasında ilk sırada yer alıyor. Sadece ofislerde değil mağazalarda ve dükkanlarda da kullanılan bu cihazlar led ekran kalitesini de kullanıcılarına arz ediyor. Özel pilleri sayesinde enerji tasarrufu sağlaması da ek avantajları arasında gösterilebilir. Ekranının dokunmatik olması da üst düzey bir performans sağlaması açısından faydalı bulunmaktadır. Yenilenen birçok mobil seçeneği ile entegre edilerek kullanılabilir. Tercihe bağlı olarak masa üstlerinde veye portatif olarak değerlendirilmeye de açıktır. Yazar kasa poslarını kredi kartı kullanarak satın alacaklara dört taksit yapılmaktadır.

Koli Bantlama Makineleri

Kargo ve nakliye firmalarının en büyük yardımcı gereçlerinden biri olan koli bantlama makineleri seri kullanımlara da açıktır. Bant gerginlik ayarını otomatik ya da manuel olarak yapmak mümkündür. Özel geliştirilmiş fren sistemi sayesinde yaralanmalara ve istenmeyen kazalara engel olan çok yönlü makinelerdir. Bıçak kısmı tamamen paslanmaz olup uzun yıllar boyunca ilk günkü pratikliğiyle kullanılabilir. Özellikle ofis ortamında zaman tasarrufundan faydalanmak isteyen yöneticiler ve idari amirler bu ürünleri perakende ya da toplu olarak sipariş edebilirler.

Etiket Makinesi ve Özellikleri

Etiket makinesi önceleri sadece belli bir yere sabitlenerek kullanılabilinirken artık elde, portatif olarak kullanılabilir. Elektrikle ve pille çalışma özelliğine sahip olan bu ürünler ofisleri toner ve kartuş masrafından da kurtarmaktadır. Ek özellikleri arasında okunaklı bir grafik ve barkod basma tekniği yer almaktadır. Son derece teknolojik olan bu cihazlarda uyku modu da mevcuttur. Bu sayede kullanılmadığı zamanlarda kapatılabilir. Ofisler için gerekli olan yaka kartları ve de dosya klasörleri için de bu cihazlar tercih edilebilir.

Laminasyon Makineleri ve Ürün İçerikleri

Laminasyon makineleri ofis makineleri kapsamında önce favorilere sonra sepetlere eklenebilecek son seçenek olarak alıcılarla buluşuyor. Bu ürünler genellikle giyotin makineleri ve pvc filmler ile birlikte satılmaktadır. Başta kartvizit olmak üzere birçok belgenin profesyonel bir şekilde kaplanmasını sağlamaktadır. Özel sıkışma önleme sistemi sayesinde seri kullanımlara açıktır.